Якої допомоги Ви потребуєте?

Громадська платформа "Люди допомагають людям" надає допомогу родинам, які втратили годувальника внаслідок бойових дій на Сході України або під час Революції гідності. 


 

 

Всі оголошення
Подати оголошення "Потребую допомоги"

Потрібна медична допомога Уляні Фурик, дружині загиблого героя АТО, матері трьох дітей з Коломиї

Коломия

ДРУЗІ, ПРОСИМО РЕПОСТУ!

Майже рік самотужки зі страшним діагнозом бореться дружина героя з Коломиї Романа Фурика, який віддав своє життя на Сході… У нього на цьому світі залишилось трійко діток!..

Тим, хто живе мирним життям, важко уявити, що відчувають матері і дружини хлопців та чоловіків, які служать в АТО. І взагалі неможливо відчути й сотої частини болю вдів героїв, які загинули в зоні бойових дій... А яка це трагедія для дітей, що втратили батька!.. Страшна доля спіткала рідних Романа Фурика з Коломиї (1963 -2015 р.), якого вбили під станицею Луганською: трійко дітей залишились без батька, на рак захворіла мати... Через три місяці після похорону чоловіка Уляна Фурик дізналась про свій страшний діагноз ... Пройшла складну операцію, хіміотерапію, але, як виявилось, цього недостатньо. Зараз потрібно приймати надзвичайно дорогий препарат Герцептин (курс лікування – 1 рік), який на місяць коштує 3 тисячі доларів, або таблетки Лапатініб.

Цю інформацію у соцмережах поширила Діана Хриптун та просить небайдужих про допомогу. «…Пані Уляна не хотіла афішувати свій тяжкий стан, оскільки зараз багатьом потрібна допомога. Але коштів у неї взагалі не залишилось... Тому надія тільки на ВАС. Прошу від себе та від Фурик Уляни Василівни зробити максимальний репост, щоб небайдужі ЛЮДИ змогли допомогти. Ми розуміємо, що зараз важкі часи для всіх, але багатьом легше зібрати цю суму, ніж одному...»

Дорогі мої друзі! Ми вже не раз згуртовувались, аби допомогти пораненим хлопцям, їх відчайдушним бойовим подругам, тяжкохворим діткам... У кого немає можливості - переказувати кошти, поширювали потрібну інформацію. І щоразу хтось купував картину, від продажу якої відразу поповнювала карточку поранених чи дитини тисячею гривень, двома чи навіть більше... Тож давайте й цього разу виявимо милосердя! Діти не мають втратити й маму! А ДОБРО вертається сторицею!.. Цього разу виставляю на благодійний продаж картину «Рожеві троянди». Полотно, олія. 40х30. Ціна 3200. Половину суми від продажу картини перекажу на карточку Уляни Фурик.

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанк № 4149 4978 3625 8592,

ОщадБанк № 5167 4900 5047 9147 на ім'я Фурик Уляна Василівна.

Контактний телефон 096 91 18 315 (прохання телефонувати у разі крайньої необхідності)

В медицині

Родина бійця АТО потребує допомоги!

Наш захисник, та батько шістьох дітей просить у нас з вами допомоги! Так сталося що родина лишилась без житла! Окупанти їх оселю зруйнували, родина з Луганської обл. вже другий рік родина переїджає з місця ні місце! Батько ціх діток пішов добровольцем 16.02.2015 року у бат. "Донбас", перебував на передовій у Широкіно, а зараз захищає Маріуполь! Дуже просимо вас допомогти родині зібрати кошти на оселю! Зараз вони знімають оселю у м.Долина Івано-Франківської обл., але ще 1-го жовтня родина мала виїхати,та нажаль немає куди! Тому просимо вашої допомоги! Реквизити родини карта ПриватБанку 5168 7572 8048 5535 отримувач дружина захисника Соловйова Зоя Анатоліївна Як що треба можу дати телефон родини!
Інше

Многодетная семья переселенцев из Донецкой области

Здравствуйте,
мы многодетная семья (детки 12 лет, 6 лет и 1,3 мес) переселенцев с Донецкой области, снимаем жилье в г. Буче Киевской области. Очень нуждаемся особенно в памперсах, продуктах, детской одежде, постельном белье., и всем необходимых на развития деток. Пожалуйста можете ли Вы нам помочь? Спасибо огромное.

С уважением Яна Кадава
yanusechka83@mail.ru
+380974293690
В предметах побуту

Київ. Донькам учасниці АТО потрбіна допомога: матеріальна, медична, речами, в роботі

Київ. Доньки учасниці АТО потребують підтримки. У Тамари онкологічне захворювання, а зараз ще загострився панкреатит. Дівчина вчиться в школі-інтернаті, на вихідні її забирає сестра Наталя.
Сестри мають проблеми з житлом, Наталя шукає роботу.
Необхідні кошти на дієтичне харчування.
Можна допомогти речами. 

тел. 095  942 21 67, Наталя
В медицині

Київ. Потрібна допомога коштами на протезування для солдата

Київ. Мати військового просить допомогти коштами на протез або протезуванням сину, який захворів напередодні відправки в зону АТО. Діагноз: некроз лівого тазостегнового суглоба. Права нога теж починає підводити, а Станіслав не хоче демобілізуватися, прагне захищати Україну.

Тел. 095 681 97 46 – Людмила Георгіївна
В медицині

Школі в село Гранітне, Донецька область потрібна допомога продуктами харчування

Дуже прошу про РЕПОСТ!!!!

Друзіволонтерипатріоти, я вже писала, що 2 тижні тому я побувала в школі, яка знаходиться на лінії фронту ( село Гранітне, Донецька обл.). Школа - проукраїнська, при вході портрет Шевченка та патріотичний куточок, директор - викладає українську мову та літературу. Одним словом - наші люди.

Цей багатостраждальний учбовий заклад не один раз був прихистком для дітей під час обстрілів.

Гранітне - доволі бідне село, тому часто дітки ходять в школи не тільки вивчитись, а й поїсти((
Адмінстрація школи та батьки дуже просять допомогти з ПРОДУКТАМИ ХАРЧУВАННЯ!
Потрібно все те, з чого можливо приготувати "дитячий" обід!! (окрім круп).

Друзі, буду вдячна за будь яку допомогу!!!

Маргарита Мудрик
Дякую і Слава Україні!!!
Тел. 063 7727949

Джерело: https://www.facebook.com/ritaoliaulliana/posts/525914344224610

Інше