В медицинской

Нужна медицинская помощь Ульяне Фурик, жене погибшего героя, матери 3-х детей Коломыя

ДРУЗЬЯ, ПРОСИМ РЕПОСТ

Майже рік самотужки зі страшним діагнозом бореться дружина героя з Коломиї Романа Фурика, який віддав своє життя на Сході… У нього на цьому світі залишилось трійко діток!..

Тим, хто живе мирним життям, важко уявити, що відчувають матері і дружини хлопців та чоловіків, які служать в АТО. І взагалі неможливо відчути й сотої частини болю вдів героїв, які загинули в зоні бойових дій... А яка це трагедія для дітей, що втратили батька!.. Страшна доля спіткала рідних Романа Фурика з Коломиї (1963 -2015 р.), якого вбили під станицею Луганською: трійко дітей залишились без батька, на рак захворіла мати... Через три місяці після похорону чоловіка Уляна Фурик дізналась про свій страшний діагноз ... Пройшла складну операцію, хіміотерапію, але, як виявилось, цього недостатньо. Зараз потрібно приймати надзвичайно дорогий препарат Герцептин (курс лікування – 1 рік), який на місяць коштує 3 тисячі доларів, або таблетки Лапатініб.

Цю інформацію у соцмережах поширила Діана Хриптун та просить небайдужих про допомогу. «…Пані Уляна не хотіла афішувати свій тяжкий стан, оскільки зараз багатьом потрібна допомога. Але коштів у неї взагалі не залишилось... Тому надія тільки на ВАС. Прошу від себе та від Фурик Уляни Василівни зробити максимальний репост, щоб небайдужі ЛЮДИ змогли допомогти. Ми розуміємо, що зараз важкі часи для всіх, але багатьом легше зібрати цю суму, ніж одному...»

Дорогі мої друзі! Ми вже не раз згуртовувались, аби допомогти пораненим хлопцям, їх відчайдушним бойовим подругам, тяжкохворим діткам... У кого немає можливості - переказувати кошти, поширювали потрібну інформацію. І щоразу хтось купував картину, від продажу якої відразу поповнювала карточку поранених чи дитини тисячею гривень, двома чи навіть більше... Тож давайте й цього разу виявимо милосердя! Діти не мають втратити й маму! А ДОБРО вертається сторицею!.. Цього разу виставляю на благодійний продаж картину «Рожеві троянди». Полотно, олія. 40х30. Ціна 3200. Половину суми від продажу картини перекажу на карточку Уляни Фурик.

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанк № 4149 4978 3625 8592,

ОщадБанк № 5167 4900 5047 9147 на ім'я Фурик Уляна Василівна.

Контактний телефон 096 91 18 315 (прохання телефонувати у разі крайньої необхідності)

Людям Люди Допомагають

Страна: Украина
Возраст: 42
О себе / Род занятий или увлечений:
Контакты:  
Адрес:
г. Київ, Б.Хмельницького 33/34
Телефон:
(097) 75 47 47
E-mail:
dymilly@meta.ua