ПРО НАС

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ПРОЕКТ

Що таке «Люди допомагають людям»? Це об’єднана єдиною метою команда ініціативних та відповідальних людей, завдяки яким функціонує благодійна міжнародна платформа прямої адресної допомоги родинам загиблих під час Революції Гідності та бойових дій на Сході країни. 

Наша мета - об'єднати світову та українську громаду навколо забезпечення справедливої гідної допомоги родинам, які втратили годувальника в подіях Революції Гідності та в зоні АТО, до того моменту, коли держава зможе гідно та в повному обсязі підтримувати родини самостійно. Ми допомагаємо людям.

Засновники платформи «Люди допомагають людям» – державний діяч та благодійник Ольга Богомолець, НГО «Громадський Інформаційний Простір», Райффайзен Банк Аваль, TSB IT Solutions, Адвокатське об'єднання «Паритет».

НГО «Громадський Інформаційний Простір» – фундамент платформи «Люди допомагають людям». Саме на базі НГО «ГІП» створено сайт «Люди допомагають людям».

Для постійних донорів платформи, компаній «Фармак», «ІнтерХім» та «Юрія-Фарм», «Люди допомагають людям» - це в першу чергу соціальна відповідальність бізнесу. Переводячи кошти родинам загиблих учасників АТО, вони підтримують тих, хто справді потребує турботи й допомоги, а також, своїми діями дають приклад іншим представникам бізнесу.

Райффайзен Банк Аваль і Portmone.com  забезпечують роботу прозорого механізму проведення платежів для допомоги родинам. Вони гарантують безпеку коштів на рахунках родин загиблих, які надходять на прямі рахунки родин з території України, та грошові трансакції з-за кордону. Для них «Люди допомагають людям» - чесність та неупередженість у допомозі родинам, якими опікується платформа. 

Завдяки Адвокатській фірмі «ПАРИТЕТ», яка здійснює юридичний супровід діяльності платформи, договори з родинами та благодійниками складаються у повній відповідності правовим нормам.

Компанія TSB IT Solutions повністю забезпечує механіку платформи. Адже платформа «Люди допомагають людям» - це сайт. Саме група програмістів з IT Solutions забезпечують технічну частину функціонування платформи.

Про сайт

Одержувачем допомоги в рамках платформи можуть бути виключно ті родини, які втратили годувальника під час Революції Гідності та під час бойових дій на Сході країни:

Завдання платформи: 

  • Створення достовірної та повної бази даних людей, що опинилися в складних життєвих обставинах через втрату годувальника під час Революції Гiдностi та війни на Сході України.
  • Залучення максимальної кількості донорів та волонтерів з України та cвіту для забезпечення першочергових потреб родин загиблих захисників України, висвітлення роботи платформи у ЗМІ, залучення міжнародної підтримки.

На нашому каналі розміщені відео-розповіді родин про їхніх найдорожчих людей, що трагічно загинули або зникли безвісти. На жаль, поки що ми не маємо достатньо ресурсів, щоб швидко відзняти відео всіх сімей, але ми робимо все можливе, щоб прискорити цей процес.

Проект «Люди допомагають людям» реалізується громадською безприбутковою організацією «Громадський інформаційний простір», яка має статус волонтерської. Наші реєстраційні документи розміщені нижче на сайті. Ми, як організація, беремо на себе зобов'язання по створенню перевіреної і повної бази даних постраждалих сімей з усієї України, перевірці інформації щодо фінансових та інших потреб сім'ї, контролю за цільовим використанням грошей, динамічному перерахунку розміру допомоги у разі суттєвих змін у матеріальному становищі родини. Ми плануємо не рідше, ніж раз на рік, надавати поточні звіти та обновляти інформацію по кожній родині.

Наш проект розпочався з ідеї та особистої – у тому числі фінансової – підтримки Ольги Богомолець – Заслуженого лікаря, громадського діяча, а зараз народного депутата України. Без її допомоги та участі наших партнерів проект би не відбувся.

Люди допомогають людям в важкі часи випробувань. Сьогодні милосердя і мужність відчувається так гостро, як ніколи, вражаючи до глубини душі, показуючи на ділі, що найвища наша сутність розкривається тоді, коли ми всі разом підтримуємо і захищаємо один одного.

ДОЛУЧАЙТЕСЬ!

НАША МІСІЯ

  • Об’єднати світ турботою один про одного
  • Повернути віру людей в прості щирі людські взаємовідносини

Як ми це робимо?

Ми допомагаємо сім’ям загиблих і зниклих безвісти на Майдані.
Ми допомагаємо сім’ям військовослужбовців, добровольців, волонтерів і мирних людей, які загинули в АТО.
Ми не ділимо українців на своїх і чужих, на правих і не правих.
Наш принцип: це наші діти, це наші старики, це наш загальний людський біль – один на всіх.
Ми – міст між людьми, які хочуть допомогти, і тими, хто потребує допомоги.

Ми віримо, що наша допомога в змозі об’єднати нас усіх і нашу країну – Україну – в єдине ціле.

ПОРТАЛ ОБ'ЄДНУЄ ДЕКІЛЬКА НАПРЯМКІВ

1 Адресна фінансова допомога непрацездатним членам родин загиблих або зниклих безвісти в результаті трагічних подій на Майдані і військового конфлікту на сході України.
2 Інші види адресної допомоги родинам - учасницям проекту.
3 Рубрика оголошень від людей з пропозиціями допомоги.
Рубрика оголошень від всіх людей, які потребують допомоги.
4 Рубрики «Історіі учасників АТО» та «Наша діяльність» для висвітлення діяльності людей з активною життєвою позицією.

ІНСТРУКЦІЯ

НАША КОМАНДА

Богомолець Ольга
Голова Наглядацької ради платформи

Підтримка українцями зі всього світу і громадянами України родин загиблих в зоні АТО є вкрай відповідальною і важливою як для матеріального забезпечення потреб родин, які втратили свого годувальника на війні, так і для виховання суспільної відповідальності і гуманності.  Ідея створити платформу адресної допомоги виникла у мене ще під час Майдану. В той час ми знаходили в мережі чимало фальсифікацій - прохань про допомогу начебто пораненим, але реальних поранених за тими зверненнями не було. Такий обман призводив до зневірені людей. І я хотіла запропонувати людям такий механізм допомоги, де не було би можливості вкрасти чи обманули людей. Тому звернулась до перевірених партнерів - Райффайзен Банку Аваль, TSB IT Solutions і адвокатської фірми «ПАРИТЕТ». Рік роботи - і нам вдалося спільними зусиллями створити насправді унікальний механізм, який в майбутньому може стати моделлю нової системи соціального захисту.
Найда Ігор
Член опікунської Ради

Корпорація "ЮРІЯ-ФАРМ" співпрацює з Платформою "Люди допомагають людям" тому, що доброчинність є однією з визначальних цінностей нашої діяльності. Ми допомагали нашим відважним захисникам вже з перших днів лиха, в якому опинилася Україна. Природнім для нас є єднання зусиль з партнерами, які сповідують однакові з нами принципи: цілеспрямованість, прозорість, відповідальне відношення до потреб людей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Впевнений, що соціально відповідальний бізнес є гарантією процвітання і соціальної захищеності народу України.
Бикова Оксана
директор TSB IT Solutions, компанії-співзасновника Платформи

Ми - українці, TSB IT Solutions - українська компанія, тому ми не могли залишитись осторонь цієї біди – російської агресії проти українського народу. І якщо не можемо безпосередньо приймати участь у цій війні, то вирішили  зробити це на нашому IT рівні, допомагаючи сім'ям загиблих мужніх патріотів. Чому саме платформа «Люди допомагають людям»? Тому, ще це єдина відкрита платформа адресної матеріальної допомоги сім'ям учасників АТО, коли кожна копійка в онлайн режимі йде напряму постраждалій родині. За нашої допомоги й завдяки нашому професійному досвіду, ще на стадії розробки онлайн версії платформи, ми нівелювали будь-які спроби нецільового використання грошей. Кожна людина має можливість відслідкувати свою допомогу. Але дуже хотілось би щоб таких родин в нашій країні було менше, адже щаслива родина - це щасливий, живий батько, мати й дитина!
Флюх Наталія
Cоціальний працівник

Кожна сторінка платформи, що розповідає про сім’ю загиблого,  це  людський біль і звернення до кожного з нас по допомогу. Кожна родина, що є набувачем допомоги платформи ЛПЛ, залишилася сам на сам зі своїм горем, а відтак – вразлива і потребує уваги. Вони зараз вчаться жити - дружини без коханого чоловіка, а діти без самого кращого в світі татуся.
В наш складний час допомогти таким родинам означає -  зрілість і людяність.
Я часто розмовляю з удовами - набувачами допомоги платформи  ЛПЛ  і знаю, наскільки важлива для них фінансова і моральна підтримка. Давайте разом допомагати і підтримувати діточок, наше майбутнє, яке через війну, нажаль, втратили головне – батька, у такий важливий період життя, як становлення особистості.

НАШІ ПРЕДСТАВНИКИ В РЕГІОНАХ

Харківська область
Новікова Катерина
067 933 23 18
Кировоградська область
Сизенко Валентина Іванівна
050 804 71 38
Дніпропетровська область
Амелін Сергій
067 634 57 52
Тернопільська область
Борисов Олександр
096 957 04 00
Закарпатська область
Баркоци Любов
050 107 20 21
Харківська область
Гайворонська Тетяна
050 570 12 21
Запорізька область
Дмитрів Ірина
098 86 44 896
Хмельницька область
Абаєва Світлана
068 685 84 37
Вінницька область
Рудик Галина
093 18 53 270, 050 55 666 50
Житомирська область
Лісовська Лариса
098 994 63 13

 
Львівська область
Пенюк Олег
068 135 6370
Дніпропетровська область
Моргун Тетяна
0985039965

НАШІ КОНТАКТИ

«Гаряча лінія»: (097) 75 47 476, (066) 409 89 11

"Люди допомагають людям"
Головний офіс проекту:
01030, Київ, вул. Б. Хмельницького, 33/34, офіс 4