ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Всі наші користувачі взаємодіють один з одним самостійно, без фондів або посередників.
1

«ПОТРЕБУЮ ДОПОМОГИ»

Ця сторінка покликана допомогти людям, потребуючим допомоги. Не бійтесь говорити про свої проблеми або проблеми своїх близьких, не бійтесь просити допомоги - на світі немало людей, готових її надати. Ми виконуємо роль моста, що об'єднує людей, потребуючих допомоги, з людьми, які хочуть і можуть допомогти особисто вам.
2

«ХОЧУ ДОПОМОГТИ»

Ця сторінка призначена для людей, бажаючих БЛАГО ДІЯТИ. Ви можете надати допомогу людям, потрапившим в складну життєву ситуацію.
3

«ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЕКТУ»

В кожному місті ми готові підтримати небайдужих людей з активною життєвою позицією. Ви зможете приєднатись до цого проекту або стати учасником інших наших проектів. Ми також запрошуємо до співпраці творчих, талановитих, активних людей.
4

«ПРИМНОЖУЙ ДОБРО»

Якщо вам допомогли, напишіть слова подяки. Це надихне інших людей на милосердя і співчуття, і це буде приємно тим, хто надав допомогу вам. Якщо ви допомагаєте, і у вас виходить - розкажіть про свій досвід, поділіться з іншими. І, можливо, ваш досвід надихне людей на добрі справи. І так примножиться добро!
5

«КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ»

Тут ви знайдете консультації з самих актуальних питань.
6

«РЕАЛЬНІ ІСТОРІЇ»

Історії АТО: історії про мужність героїв АТО, історія АТО в Україні
7

«НАМ ДОПОМАГАЮТЬ»

Якщо ви або ваша організація надали посильну матеріальну допомогу сім'ї, що приймає участь в проекті, або самому проекту, ви маєте змогу розмістити інформацію про себе або вашу організацію на сайті.
8

«СТАТИ ПАРТНЕРОМ»

Ви можете стати як партнером проекту «Люди допомагають людям», так і будь-якого іншого проекту, інформація про котрий розміщена на сайті.
9

«СОЦІАЛЬНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР»

Механізм розрахунку, котрий включає обробку показників матеріальної забезпеченості учасників проекту, їх потреб в порівнянні з офіційними статистичними даними про середній рівень доходів для відповідних категорій населення. За допомогою «Соціального калькулятора» визначається щомісячна необхідність учасника проекту в отриманні благодійної допомоги.