Матеріальна допомога родині загиблого
3 червня 2015

Батьки загиблого Миколи Кузьми


Фото сім'ї

СІМ'Я

В цій дружній родині завжди в пошані була праця. Війна забрала у батьків найменшого з трьох синів, їхню підтримку і опору. Батьки-пенсіонери і до цього мали проблеми зі здоров’ям, а тепер зовсім роздавлені горем. Їм потрібна допомога в ремонті будинку та встановленні пам’ятника синові. Двоюрідна сестра Олена Тиховлис присвятила загиблому брату вірш: Не плачте, мамо, що я не вернувся, Насправді, мамо, я назавжди з вами: Весняним сонцем вам я усміхнуся І землю вкрию літніми дощами. Ти знаєш, мамо, як було непросто В чужому полі смерть свою зустріти… І знаю, що наплакалась ти вдосталь Дзвонила - й не могла вже додзвонитись… Скажу ще, мамо, що люблю вас сильно: Тебе і тата, і братів, звичайно. То вже пробачте, що усе так вийшло, Що вже не можу з вами попрощатись. Я там лежав один у тому полі – І вже ні болю, ні сліпого страху. Я не хотів собі такої долі – Останній проводжати сонця захід. Не плачте ж, мамо! Я про вас згадаю На небі – там я трішки відпочину. Одного тільки в Бога я благаю: Нехай вже хлопці так, як я, не гинуть!

Учасник АТО

Кузьма Микола Володимирович

ЗСУ
Дніпропетровська область
93-я окрема механізована бригада
26 років
загинув 29.08.2014 в Іловайську Донецької області
В січні 2014 року Микола отримав диплом інженера-електрика. А ще він закінчив школу міліції, був гарним водієм, знався на ремонті техніки. Захоплювався волейболом, баскетболом, тенісом. Дотепний, товариський, енергійний. В квітні 2014 його мобілізували в АТО. Нічого не говорив про це батькам, хоч і телефонував щодня. З другої половини серпня зв'язок з ним часто пропадав, а потім зник зовсім. Його частина потрапила під обстріл при виході з Іловайська. Микола загинув, але ще п'ять місяців вважався зниклим без вісті. 13 лютого 2015 перепохований у рідному селі.

Другие

Допомога родині Олександра Софієнка, загиблого учасника АТО: дружині Людмилі та трьом дітям Євгенію, Єлізаветі та Катерині

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 57 272 грн.
Необхідно: 70 500 грн.

Допомога матері Олега Сороченко, загиблого в АТО, Луганський прикордонний загін. Мати загиблого Ірина Миколаївна

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 842 грн.
Необхідно: 31 220 грн.

Допомога батькам Руслана Кулібаби, учасника бойових дій загиблого в зоні АТО

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 6 479 грн.
Необхідно: 63 480 грн.

Батьки Ігоря Удовицького, загиблого учасника АТО

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 15 566 грн.
Необхідно: 48 000 грн.