Матеріальна допомога родині загиблого
1 вересня 2015

Батьки загиблого Олександра Колотвіна

Надія Василівна і Віктор Кузьмич одружилися в 1979 році, виховали двох дітей. Передали їм повагу і любов до праці, людей і своєї країни. На таких засадах Олександр виріс справжнім патріотом, вважав боротьбу за свободу справою честі. Він оберігав батьків, не говорив про участь у буремних подіях. Та приховати правду було неможливо, адже востаннє він бачився з рідними у лютому 2014 року. Після загибелі сина у Віктора Кузьмича значно погіршився стан здоров’я, йому потрібне постійне медичне спостереження і лікування.

Фото сім'ї

Учасник АТО

Колотвін Олександр Вікторович

ЗСУ
Дніпропетровська область
24-й батальйон територіальної оборони "Айдар"
29 років
18.11. 1984 –14.08.
2014 загинув в с. Хрящевате Луганської області
Стрімкий та рішучий з дитинства, Олександр рано став на шлях самостійного життя. Працював поваром, був майстром з приготування піци - тісто грало в його руках. Мріяв попрацювати в Італії та Америці. Фанат «Дніпра», знавець страйкболу і пейнтболу. Завжди вирував енергією, був товариським, мав багато друзів. На Майдан спочатку їздив після роботи, потім звільнився і стояв на барикадах. Поїхав на Донбас у складі добровольчого батальйону. Про перебування в АТО рідним нічого не розповідав. Був розвідником, завжди першим йшов у бій. От і на останнє завдання пішов, маючи поранення ноги. Ніхто не міг примусити його залишитися – рішення Олександр завжди приймав сам. Осколок від «Граду» вразив воїна в серце.

Другие

Допомога родині Олександра Софієнка, загиблого учасника АТО: дружині Людмилі та трьом дітям Євгенію, Єлізаветі та Катерині

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 57 272 грн.
Необхідно: 70 500 грн.

Допомога матері Олега Сороченко, загиблого в АТО, Луганський прикордонний загін. Мати загиблого Ірина Миколаївна

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 842 грн.
Необхідно: 31 220 грн.

Допомога батькам Руслана Кулібаби, учасника бойових дій загиблого в зоні АТО

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 6 479 грн.
Необхідно: 63 480 грн.

Батьки Ігоря Удовицького, загиблого учасника АТО

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 15 566 грн.
Необхідно: 48 000 грн.