Матеріальна допомога родині загиблого
2 грудня 2015

Допомога родині Юрія Тарасенка, загиблого в АТО: дружині Ользі і чотирьом дітям


Фото сім'ї

СІМ'Я

Знайомство подружньої пари відбулося на базарі, де обоє працювали. Був 1997 рік, багато хто тоді полишив роботу за спеціальністю, щоб вижити. Юрій любив працювати на землі: вирощувати, збирати урожай. Тому й вирішили побудувати хату, завести господарство.

Розповідаючи про родину, Ольга говорить, що вона була у них «неправильною»: спочатку з’явилися діти (три синочка і довгоочікувана лапочка-дочка), потім будинок, і лише перед самою відправкою в АТО Юрій посадив дерево. Родинним захопленням був туризм, причому діти залучалися до цього з двох років. Зазвичай на вихідні вибиралися на Дніпро, влітку – в Крим та на Закарпаття. В таких умовах гартувався характер, слово батька було законом.

Коли Юрій приїхав у відпустку з АТО, дітлахи не відходили від нього. Остання розмова Ольги з чоловіком відбулася 3 вересня 2014 року о 23.00. Говорили довго, Юрій обіцяв приїхати набагато раніше, ніж було заплановано, бо їхню частину вже виводили звідти. Але не приїхав – привезли…

Тепер Ольга піклується про дітей сама.
Старший син Дмитро закінчив військовий коледж, наразі навчається в Інституті.
Середній син Шота закінчує технікум.
Менший син Марат та донечка Ніка навчаються у школі.

Для розвитку та начання дітям потрібні планшети або комп'ютери. Також родині необхідна допомога для благоустрою будинка та подвір’я.

Натиснувши опцію "Допомогти матеріально" ви зможете перерахувати будь-яку суму і підтримати родину.


ЛЮДИ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ! КОМУ ДОПОМАГАЄШ ТИ?!

Учасник АТО

Тарасенко Юрій Геннадійович

ЗСУ
Черкаська область
79-а окрема аеромобільна бригада
39 років
29.10.1974 - 04.09.2014
загинув біля Маріуполя в Донецькій області
Юрій завжди сміливо і вперто йшов до мети: в 14 років вже стрибав з парашутом, в армії був десантником, все життя займався спортом. І дітей виховував в військовому дусі: «Воїн не спить – він дрімає» - на подібних гаслах зростала малеча. Перед тим, як іти в АТО, схуд на 30 кілограмів, щоб бути в формі. Переживав за країну, починаючи з Майдану, а після загарбання Криму заявив про готовність боронити Україну. Вчинив скандал у військкоматі, бо його не було у списках, і домігся свого. З екіпіруванням допомогли волонтери, і в червні 2014 року пішов в АТО, служив зенітчиком. В серпні на тиждень приїздив у відпустку. 4 вересня його колона потрапила у засідку, Юрій загинув поблизу Маріуполя. Без батька залишилися четверо дітей.

Другие

Допомога Тарасу, синові Анатолія Чупилка, загиблого учасника АТО

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 0 грн.
Необхідно: 10 000 грн.

Допомога Дмитру, сину Максима Харченка, загиблого учасника АТО

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 0 грн.
Необхідно: 12 000 грн.