Матеріальна допомога родині загиблого
8 грудня 2015

Допомога матері Олега Сороченко, загиблого в АТО, Луганський прикордонний загін. Мати загиблого Ірина Миколаївна


Фото сім'ї

СІМ'Я

Ірина Миколаївна працювала медичною сестрою у Луганську. Колеги та пацієнти поважали її за професіоналізм та душевне тепло. А вдома чекали люблячі чоловік та син.
«Щаслива сім’я» – зазвичай кажуть про таких. Та серцевий напад, який стався у чоловіка, в одну мить зробив її вдовою. Все навколо, окрім роботи та турботи про сина, ніби перестало існувати. Ірина Миколаївна не жаліла часу та сил, щоб виростити його гідною поваги людиною. Через деякий час вона зустріла Миколу Прокоповича – він став для них підтримкою і опорою.

За порадою вітчима, якого Олег називав «батею», він вступив до військового ліцею, а потім обрав службу за контрактом. В 2014 році, коли у Луганську владу захопили сепаратисти, родина вирішила покинути місто. На той час Олег уже познайомив рідних зі своєю обраницею, і вона поїхала з ними.
Усі жили постійним очікуванням телефонних дзвінків від Олега, який ніс службу у прикордонному підрозділі в зоні бойових дій. А він заспокоював рідних, просив не хвилюватися, мовляв, усе гаразд: друг вітчима передав бронежилет, і тепер ніяка куля його не дістане.
Але 25 серпня 2014 року, прикриваючи відхід путінських диверсантів, російські армійські вертольоти та бронетехніка, не ховаючись, обстріляли наших прикордонників на українській землі. Загинуло четверо охоронців державного рубежу, Олег був серед них. Чорна порожнеча огорнула родину…
Та справжнім рятівним промінцем стала звістка про майбутню дитину у коханої Олега. Навесні народилася маленька Альбінка – це ім’я дуже подобалося її татові. І тепер вона стала сенсом життя для бабусі, у якої війна забрала все: і єдиного сина, і рідний дім.

Вячеслав Купрієнко, який передавав Олегу бронежилет та берці, присвятив мужньому прикордоннику пісню. 
Світлої пам'яті прикордонника, молодшого сержанта Сороченка Олега, який загинув 25 серпня 2014 в бою з диверсійною групою РФ під Красною Талівкою, присвячується.

"Олеженька"
На границе с Россией был расстрелян рассвет,
Небо цинково-синее режут залпы ракет.
Солнце скрылось за бруствером, шлю в патронник патрон
– Лезут танками русские напрямик, напролом.

Стелет чёрными волнами чёрный дым вдоль границ,
И склонили подсолнухи свои головы ниц.
Пограничник молоденький - 20 лет - жил не жил,
Ах, Олеженька, родненький, ты погиб, как мужик.

Речка Деркул усталая камышами шумит,
Там под Красною Таловкой пограничник лежит.
Я прошу вас, послушайте, как он больно молчит,
Как прощаются с душами лучшие из мужчин.

Над могилою свежею белый аист кружит –
Он продолжит, Олеженька, твою светлую жизнь.
В детских ручках закружится, воскрешая рассвет,
Папкин орден «За мужество» и зелёный берет.

Учасник АТО

Сороченко Олег Сергійович

ЗСУ
Дніпропетровська область
Луганський прикордонний загін
20 років
24.10.1993 – 25.08.2014
загинув в с. Красна Талівка Луганської області
«Мамо, ну навіщо ти виховала мене таким добрим?» - запитував Олег і трішки сердився, бо чоловікові потрібні жорсткість та рішучість. Сили волі йому вистачало, бо з п’яти років займався гімнастикою, потім боротьбою. Любив друзів, школу, свого кота Гришку, якого, повертаючись додому, розціловував першим. Був мрійником та великим життєлюбом. Після закінчення військового ліцею хотів продовжити навчання в академії прикордонної служби. Та буремні події порушили плани, Олег пішов охороняти кордон. Йому було дуже боляче, коли окупували Луганськ, він не міг зрозуміти, як російські прикордонники, з якими вони обмінювалися вітаннями щозміни, зможуть відкрити вогонь. Змогли… За своє коротке життя Олег встиг пізнати справжнє кохання і залишити слід на землі – донечку, маленьку копію себе.

Другие

Допомога родині Олександра Софієнка, загиблого учасника АТО: дружині Людмилі та трьом дітям Євгенію, Єлізаветі та Катерині

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 57 272 грн.
Необхідно: 70 500 грн.

Допомога батькам Руслана Кулібаби, учасника бойових дій загиблого в зоні АТО

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 6 479 грн.
Необхідно: 63 480 грн.

Батьки Ігоря Удовицького, загиблого учасника АТО

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 15 566 грн.
Необхідно: 48 000 грн.