Матеріальна допомога родині загиблого
14 грудня 2015

Допомога сім'ї Сергія Подорожнього, загиблого бійця АТО, 93-я окрема механізована бригада: дружина Ірина і донька (12 років)


Фото сім'ї

СІМ'Я

Ірина і Сергій були разом 16 років, почали зустрічатися після його повернення зі служби в армії. Створили родину, виховували доньку Анюту. Батько дуже любив грати з нею в комп’ютерні ігри, заохочував займатися спортом. Вона обрала карате і баскетбол. А улюбленим видом відпочинку були сімейні подорожі до моря. При найменшій нагоді навідували батьків у селі, допомогали їм по господарству. Повсякденний плин життя враз змінила війна. Сергія мобілізували, у складі 93-ї бригади він пройшов пекло «Іловайського котла», потім був поблизу Донецького аеропорту. Коли приїздив додому у відпустку, рідні оточували його увагою та турботою.
Під час останньої ротації з сумом поділився недобрим передчуттям. У ніч з 18 на 19 січня 2015 будинок, в якому Сергій спав після чергування, накрило «градами».
Тепер друзі, яких у нього завжди було багато, - а особливо фронтові побратими – постійно навідують родину, запрошують до себе у гості. Його дружина і донечка тримаються мужньо – бути такими їх вчив Сергій…

Учасник АТО

Подорожній Сергій Володимирович

ЗСУ
Дніпропетровська область
93-я окрема механізована бригада
34 роки
06.11.1980 - 19.01.2015
загинув в с. Тоненьке Донецької області
Від щирого серця допомагав людям, ніколи не кидав друзів у біді. А коли біда трапилася з його Батьківщиною, став на її захист. Пройшов Іловайськ, полон, двічі був контужений. Після відпустки знову повернувся в стрій, воював у Тоненькому, допомогаючи кіборгам в Донецькому аеропорту.
Під час останньої - новорічної - відпустки він сказав дружині: « Я, мабуть, вже не повернуся…» Загинув під уламками будинку, в який влучив «град».

Другие

Допомога родині Олександра Софієнка, загиблого учасника АТО: дружині Людмилі та трьом дітям Євгенію, Єлізаветі та Катерині

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 57 260 грн.
Необхідно: 70 500 грн.

Допомога матері Олега Сороченко, загиблого в АТО, Луганський прикордонний загін. Мати загиблого Ірина Миколаївна

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 831 грн.
Необхідно: 31 220 грн.

Допомога батькам Руслана Кулібаби, учасника бойових дій загиблого в зоні АТО

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 6 468 грн.
Необхідно: 63 480 грн.

Батьки Ігоря Удовицького, загиблого учасника АТО

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 15 555 грн.
Необхідно: 48 000 грн.