Матеріальна допомога родині загиблого
5 лютого 2016

Допомога батькам Володимира Бражника, загиблого добровольця АТО: Любов Іванівна і Анатолій Дмитрович


Фото сім'ї

СІМ'Я

Бражник Любов Іванівна, 62 роки, і Бражник Анатолій Дмитрович, 67 років - батьки Бражника Володимира Анатолійовича, який загинув 29 серпня 2014 при виході з Іловайського котла, захищаючи Україну.
Батьки виховали гідного сина, але цей біль і сльози залишаться до кінця їхнього життя. Він був опорою для них. Батько переніс дві складні операції на шлунку.
Проживають вони зараз в дачному маленькому будиночку в с. Торське Донецька обл. (зручності всі на вулиці), пенсія становить на двох 2600 грн. Гроші також потрібні на пам'ятник синові.

Учасник АТО

Бражник Володимир Анатолійович

ЗСУ
Донецька область
42-й БТрО "Рух Опору"
36 років
07.07.1978 - 29.08.2014
загинув 29 серпня 2014 при виході з Іловайського котла
Народився Володимир 7 липня 1978 народження у м. красний Лиман Донецької області України.
«Ще з дитинства дуже багато читав, любив вивчати історію, займався спортом – футболом, волейболом, був різнобічною людиною. Ще дуже захоплювався рибалкою, любив природу. Був спокійним, врівноваженим хлопцем і дуже турботливим сином..» - згадують батьки.
Після закінчення Донецького Національного університету жив і працював у м. Донецьк Донецької області України.

Коли в м. Слов’янськ і г. Красний Лиман почалися бойові дії, Володимир з батьками поїхали на дачу і почали допомагати українським військовим продуктами, водою та ін. У липні 2014 року, коли бойовики зайняли вже м. Донецьк, він сказав рідним і близьким, що не може на це спокійно дивитися і що він піде захищати свою сім'ю, свою землю.
Володимир не мав військової підготовки. 14 серпня 2014р. Володимир виїхав до штабу АТО м. Краматорська, а 18 серпня 2014р. Володимир був вже на Савур-Могилі в складі 42-о батальйону територіальної оборони.

Другие

Леонід, інвалід дитинства, 25 років, син загиблого мирного жителя

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 200 грн.
Необхідно: 0 грн.

Допомога родині загиблого Бражника Володимира, 42-й БТрО "Рух Опору": дружина Інна та син Ілля

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 2 000 грн.
Необхідно: 9 600 грн.