Матеріальна допомога родині загиблого
8 квітня 2016

Допомога родині загиблого Роберта Кіса, Чопський прикордонний загін: дружина Андріана та син Денис

Вони познайомилися у спільній компанії і одразу ж закохалися. Це була любов з першого погляду. Він – душа компанії. Вона – красуня від якої не відвести погляду.
Андріана народила Роберту синочка – маленьке рудоволосе щастя. Для чоловіка син був найдорожчий подарунок у світі. Він завжди мріяв, що навчить його всього, чого навчився від свого батька.
Андріану виховувала мама, її батьки розлучилися. І вона завжди мріяла мати повноцінну сім‘ю – чоловіка та 3-ох дітей. Та не судилося. Доля вирішила інакше.

- Ми з чоловіком і сином не встигли і побути сім’єю, бо син народився, а через 2 тижні чоловіка відправили в зону АТО. Пам’ятаю останню ніч перед відправкою, він обняв сина, якому було 23 дні і спав з ним цілу ніч, - згадує 26-річна вдова.

«Я занятий. Пізніше передзвоню». І все, це були його останні слова, сказані дружині. Вони їхали на завдання і збилися зі шляху. Випадково натрапили на ворожий пост, де їх машину розстріляли.
За декілька днів, Андріані зателефонували з незнайомого номеру. Вона вагалася, чи відповідати на дзвінок, наче відчувала, що з чоловіком щось трапилось.
- Ви Кіс Андріана?, - запитав незнайомий голос. - Ваш чоловік сьогодні помер у реанімації, - повідомили їй. Що відбувалося далі Андріана не пам’ятає.
Все наче у жахливому сні, а не у їх житті.

Фото сім'ї

СІМ'Я

Тепер вона сама виховує маленького сина. Андріані та маленькому Денису необхідна наша допомога.

Учасник АТО

Кіс Роберт Петрович

ЗСУ
Закарпатська область
Чопський прикордонний загін
24 роки
20.05.1990 – 12.10.2014
Загинув під містом Волноваха Донецької області
Звання: Солдат.
Посада: Патрульний.
Підрозділ: Чопський прикордонний загін. Солдат оперативно-бойової прикордонної комендатури Чопського прикордонного загону.
Дата та місце народження: 20 травня 1990 р., м. Мукачеве, Закарпатська область.
Дата та місце загибелі: 12 жовтня 2014 р. (помер від поранень).
Обставини загибелі: Помер 12 жовтня 2014 р. від поранень отриманих 10 жовтня о 16:45 в районі смт Новотроїцьке (Волноваський район), що неподалік Докучаєвська (Донецька область), коли під час руху колони Держприкордонслужби терористами було здійснено її обстріл зі стрілецької зброї.
Сімейний стан: Залишилася дружина та 2-місячна дитина.
Місце поховання: м. Мукачеве, Закарпатська область, Алея слави центрального кладовища.

Другие