Матеріальна допомога родині загиблого
8 квітня 2016

Допомога родині загиблого Віктора Макідона: Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець»: дружина Оксана, син Віктор

Це було кохання з першого погляду. Їй було 16, а йому 24 коли одружилися. І здавалося, були самими щасливими. Переїхали жити до столиці, адже Віктор перевівся на службу до київської міліції. Молоде подружжя жило від зарплати до зарплати у гуртожитку. Згодом у них народився Мишко і їх радості не було межі. Віктор дуже хотів сина.
Син для них став сенсом життя. Жилося важко, грошей постійно не вистачало, але вони усе витримали разом. Відслуживши 23 роки в міліції, Віктор вийшов на пенсію.

А коли почалася війна, він поновився на службу і вступив до батальйону «Миротворець». 11 липня 2014 року батальйон відправили до Слов’янську. А вже 22 липня 2014р він загинув.

Їх гордість - єдиний син вступив до Київського ліцею ім. І. Богуна. Вирішив бути військовим як і його батько. - Віктор пишатиметься нашим сином, бо він виховував справжнього чоловіка, - каже Оксана.

Фото сім'ї

СІМ'Я

Дружина загиблого, разом з сином проживає у нежитловому приміщенні, в кімнаті гуртожитку для міліції розміром 12 кв. м. В кімнаті немає опалення. Дуже холодно і горить проводка. Та навіть на цю кімнату у родини відсутні документи.
Держава обіцяє квартиру. Але не поспішає її дати.
Дружина загиблого захисника не працює у зв’язку зі станом здоров’я.
Вони потребують нашої допомоги.

Учасник АТО

Макідон Віктор Михайлович

МВС
Київська область
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець» ГУМВС України в Київській області
45 років
05.11.1969 – 22.07.2014
Загинув в м. Слов’янську Донецької області
Дата та місце народження: 5 листопада 1969 р., м. Ніжин, Чернігівська область.
Дата та місце загибелі: 22 липня 2014 р., за одними джерелами, у Лисичанську, за іншими - під Луганськом. Звання: Прапорщик міліції.

Посада: Міліціонер.
Підрозділ: Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець» ГУМВС України в Київській області (у багатьох джерелах помилково вказано БПСМОП "Дніпро-1"). Обставини загибелі: Під час перебування в районі АТО помер 22 липня 2014 р. від набряку легенів та гострої коронарної недостатності, викликаних фізичним та моральним перенавантаженням. Сімейний стан: Залишилась дружина та 14-річний син. Місце поховання: м. Ніжин, Чернігівська область. Орден За мужність III ступеня Указом Президента України № 436/2015 від 17 липня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Другие

Допомога родині Олександра Вахнюка, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та двом донькам Ксенії та Варварі

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 24 362 грн.
Необхідно: 25 680 грн.

Допомога родині Святослава Вдовича , загиблого в АТО: дружині Ганні та трьом синам: Олексію 12, Іллі 10 та Федору 5

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 40 212 грн.
Необхідно: 99 660 грн.

Допомога родині Павла Стрельчука, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та сину Олексію

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 26 237 грн.
Необхідно: 26 280 грн.

Допомога родині Благовісного Віталія, сапера 93-ї окремої механізованої бригади: дружині Ларисі та двом донькам Єлизаветі та Ангеліні

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 71 660 грн.
Необхідно: 84 000 грн.

Допомога родині Олександра Старова, загиблого бійця АТО, 25-й батальйон територіальної оборони "Київська Русь": батьки Олександр Михайлович і Раїса Михайлівна

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 1 047 грн.
Необхідно: 42 000 грн.

Син загиблого Ярослава Ольшевського Олександр, 17 років

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 29 683 грн.
Необхідно: 42 000 грн.