Матеріальна допомога родині загиблого
14 квітня 2016

Допомога родині Іваненка Олександра, загиблого бійця 30-ї окремої механізованиї бригади: дружині Яні та сину Денису


Фото сім'ї

СІМ'Я

Олександр та Яна вчилися у одній школі. Та зустрічатися закохані почали вже після останнього дзвоника.
Згодом одружилися. А у грудні 2012 року, у молодого, щасливого подружжя народився син Денис.

Напередодні мобілізації до лав ЗСУ Олександр працював водієм на місцевому кар’єрі. Весь вільний час приділяв коханій дружині та маленькому сину.
Був мобілізований в квітня 2014 року, до 30-ї бригади, де служив водієм МТЛБ. З 30 липня по 12 вересня 2014 року перебував у полоні. Коли ж звільнився, то знову одразу повернувся на службу.
Та вже у вересні 2015-го року, Олександр загинув у районі с. Степанівка, Донецької області під час обстрілу позицій батальйону з РСЗО ГРАД.

Молода вдова Олександра Яна і досі живе наче у пеклі, розуміючи, що син ніколи не побачить батька, що вона вже ніколи не обійме коханого Сашка. Чотирьохрічному Денису Олександровичу, який залишився без батьківського плеча, може допомогти кожен з нас. Варто лише зробити крок назустріч! Давайте разом допомагати родині Іваненко!

Учасник АТО

Іваненко Олександр Олександрович

ЗСУ
Житомирська область
30-та механізована бригада. Водій-механік МТЛД
30 років
16.12.1984 – 07.09.2015
Новоград-Волинська військова частина
Звання: Солдат.
Посада: Водій-механік.
Підрозділ: 30-а окрема механізована бригада.
Обставини загибелі: 30 липня 2014 р. виконуючи бойове завдання група солдатів 30-ї окремої механізованої бригади на двох машинах МТ-ЛБ потрапила в засідку ворога між с. Степанівка та с. Дмитрівка Шахтарського району Донецької області, з численними осколковими пораненнями потрапив у полон, з серпня 2014 року був у списках полонених, офіційно вважався зниклим безвісті. Пережив знущання на так званому «параді» полонених в Донецьку 24 серпня 2014 р. 12.09.2014 р. був звільнений з полону за обміном.
Проходив довготривале лікування у шпиталях. Коли Олександр почав оформляти інвалідність, йому повідомили що потрібно дочекатись висновку МСЕК у військовій частині. Наприкінці серпня повернувся до військової частини у м. Новоград-Волинський, де помер 7 вересня 2015 р. рано вранці, організм не витримав навантаження.

Сімейний стан: Залишилися батьки, дружина та маленький син.
Місце поховання: с. Іванопіль, Коростенський район, Житомирська область.

Другие