Матеріальна допомога родині загиблого
25 квітня 2016

Допомога родині Руденка Дмитра, загиблого бійця 30-ї окремої механізованої бригади: дружині Ірині та трьом дітям


Фото сім'ї

СІМ'Я

Дмитро Руденко із самого початку бойових дій на Донбасі відбув в зону АТО, в складі 30-ї механізованої бригади. Дружина прийняла його рішення та залишилася чекати вдома, з трьома діточками.

З Іриною вони познайомилися під час його служби у Вінниці. Почали зустрічатися, а невдовзі одружилися. Діти були усім для родини. У дітях вони бачили усі свої надії на майбутнє.

Та Дмитру не судилося побачити, як троє його улюбленців виростуть.
З перших днів у зоні бойових дій, Дмитро був наводчиком, а згодом став командиром БМП та командиром відділення.

Дружині та трьом дітям загиблого захисника Дмитра Руденка потрібна наша допомога. Адже кожен з нас розуміє, як складно жінці самій піднімати родину і забезпечувати усе необхідне для життя дітей.
Давайте не будемо байдужими і допоможемо їм!

Учасник АТО

Руденко Дмитро Миколайович

ЗСУ
Житомирська область
30-а окрема механізована бригада
29 років
27.12.1984 – 14.08.2014
Загинув 12 серпня 2014 р. під час танкового бою поблизу Сніжного
Загинув 12 серпня 2014 р. , у БМП-2 під час танкового бою поблизу Сніжного, разом з усім екіпажем - старшим лейтенантом А. Абрамовичем, солдатом П. Барбухом та сержантом Б. Луцько.
24-го листопада 2014 р. рештки тіл були знайдені на полі бою пошуковцями Місії «Евакуація-200» («Чорний тюльпан») та привезені до м. Запоріжжя. Дмитра знайшли за тестами ДНК.
Похований 19 березня 2015 р.

Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, "за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Другие