Матеріальна допомога родині загиблого
5 травня 2016

Допомога родині Бочарова Романа: дружині Ірині та трьом донькам: Анні, Марії та Амалії


Фото сім'ї

СІМ'Я

Роман та Ірина познайомилися та одружилися у Луганську. Де і жили разом після весілля. В них народилися три чудові донечки – Анна, Марія та Амалія. Щаслива родина і подумати не могла, що спочатку дім, а потім і батька забере війна.

Роман Бочаров був віруючою людиною. Прихожанин протестантської церкви.  Завжди все намагався зробити «так як треба».  Завжди мріяв стати військовим.

Під час Майдану, стали активістами на Луганщині. Пізніше, на самому початку АТО, родина разом допомагала бійцям у Луганському аеропорту. Та коли розпочалися активні бойові дії на Донбасі, Роман не витримав. Він не міг сидіти вдома, адже чудово розумів, що война постукає у двері і його дому. Тож у квітні 2014 року він пішов добровольцем у батальйон «Дніпро-1»,  де «Санта» став командиром 2-го взводу 5-ї роти батальйону.

Знаючи, що Роман став «карателем» за «Дніпро-1», у травні 2014 року бойовики розгромили і розграбували будинок Бочарових, за їх активну проукраїнську позицію.

 

Він пройшов найгарячіші точки на карті АТО, разом зі своїми побратимами приймав участь у звільненні селища Піски, що під Донецьком та приймав участь в боях у  ДАП.

Після звільнення зі служби у полку «Дніпро-1», «Санта» разом зі своєю групою перейшов на службу до 3-го окремого полку спецназу (Кіровогорад), де з честю ніс службу до початку 2016 року.

«Санта» був справжнім бойовим командиром. Його цінували та поважали усі, хто мав честь з ним служити, чи був знайомий особисто.

Справжній чоловік, справжній батько, справжній офіцер, справжній патріот.

Він загинув у Новий Рік. 1 січня 2016 року у зоні АТО. Обставини його загибелі не розголошуються, адже досі триває слідство.

Татову гордість – трьох доньок Романа виховує його дружина. Старша дочка навчається в медінституті ім. Богомольця, середня – навчається у школі, а молодша відвідує дитячий садочок.

Власного житла у родини немає. Його зруйнували у вже окупованому Луганську. Адже на виховання трьох дівчат потрібні чималі кошти, до того ж є нагальна потреба у коштах на оренду житла.

Ці чотири прекрасні дівчини – дружина та три доньки «Санти» потребують нашої допомоги.

Він загинув, але він вічно буде жити в очах його дітей та у серцях тих, хто його пам’ятає. Давайте разом допоможемо родині Бочарових, щоб дати їм хоч маленьку часточку свого тепла. Та віддати дань пам'яті та поваги Роману.

Учасник АТО

Бочаров Роман Олександрович

Київська область
3-й окремий полк спеціального призначення
41 рік
05.11.1975 – 01.01.2016
загинув у м. Краматорськ Донецька область
Дата та місце народження: 5 листопада 1975 р., м. Луганськ.
Дата та місце загибелі: 1 січня 2016 р., м. Краматорськ, Донецька область.
Звання: Старший солдат.
Підрозділ: 3-й окремий полк спеціального призначення.
Обставини загибелі: Загинув 2 січня 2016 р. у Краматорську (Донецька область) під час виконання бойового завдання.
Сімейний стан: Залишилися дружина та три доньки.
Місце поховання: м. Київ, Лісове кладовище.

З початком антидержавних збройних заворушень на сході навесні 2014 року пішов добровольцем захищати свою рідну землю, долучився до батальйону «Темур». Після того, як комбат Темур Юлдашев потрапив у полон, Роман виїхав до Дніпропетровська, де приєднався до батальйону МВС «Дніпро-1», був командиром 2-го взводу 5-ої «донецької» роти у званні молодшого сержанта міліції, обороняв Маріуполь, селище Піски та Донецький аеропорт. Наприкінці 2014 року перейшов до ЗСУ в 3-й полк СпП.

Другие

Допомога родині Олександра Вахнюка, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та двом донькам Ксенії та Варварі

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 24 362 грн.
Необхідно: 25 680 грн.

Допомога родині Святослава Вдовича , загиблого в АТО: дружині Ганні та трьом синам: Олексію 12, Іллі 10 та Федору 5

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 40 212 грн.
Необхідно: 99 660 грн.

Допомога родині Павла Стрельчука, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та сину Олексію

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 26 237 грн.
Необхідно: 26 280 грн.

Допомога родині Благовісного Віталія, сапера 93-ї окремої механізованої бригади: дружині Ларисі та двом донькам Єлизаветі та Ангеліні

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 71 660 грн.
Необхідно: 84 000 грн.

Допомога родині Олександра Старова, загиблого бійця АТО, 25-й батальйон територіальної оборони "Київська Русь": батьки Олександр Михайлович і Раїса Михайлівна

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 1 047 грн.
Необхідно: 42 000 грн.

Син загиблого Ярослава Ольшевського Олександр, 17 років

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 29 683 грн.
Необхідно: 42 000 грн.