Матеріальна допомога родині загиблого
1 червня 2016

Допомога родині Лавкая Василя (доброволець ДУК ПС) – дружині Вікторії та донечці Аріні

Василь Лавкай народився у 1984 році в с. Клячаково, Мукачівського  раойну Закарпатської області. В цьому селі провів свої дитячі роки, тут і навчався.

Він був надзвичайно доброю і чуйною людиною.  Завжди відкликався на допомогу, навіть якщо не був знайомий з людиною особисто. Мав золоті руки, вмів робити практично все: будівництво, столярство, електрика та багато іншого – все це з легкістю давалося чоловіку.

Дружина Василя, Вікторія, розповідає, що їх поєднало кохання з першого погляду.

- В якийсь момент спалахнула іскра і ми закохалися. Через якийсь час вирішили одружитися. Народили донечку Арінку, - згадує молода вдова.

Нажаль чоловік не встиг почути таке очікуване слово «тато», від донечки Аріни. Її тата забрала війна.

У рік, коли в молодого батька народилася донька, його країна спалахнула вогнем на Сході. Тож не замислюючись, Василь вирушив добровольцем на фронт.  У складі ДУК ПС, рядовим 5-го окремого батальйону. Донечці тоді було всього 8 місяців.

10 серпня 2015 року рядовий 1-ї штурмової роти 5 окремого батальйону ДУК ПС Василь «Бізон» Лавкай, загинув при виконанні бойового завдання в районі села Старогнатівка, Волноваського району Донецької області. Він загинув у бою, під час оборони позицій 72-ї окремої механізованої бригади. Загинув захищаючи незалежність та суверенітет України.

«Бізон» назавжди залишився у серцях своєї родини та у пам’яті побратимів по зброї.


Фото сім'ї

СІМ'Я

У скрутному становищі залишилася дружина Василя - Вікторія. Адже після загибелі чоловіка, вона залишилася без опори і підтримки. Василь воював у складі ДУК ПС, а оскільки цей підрозділ і досі не легалізовано на юридичному рівні, держава не забезпечує Вікторію та її доньку. Надзвичайно складна ситуація, у якій, матері не вистачає коштів, щоб прогодувати дитину, не кажучи вже про інші потреби родини.

Благодійна платформа прямої адресної допомоги родинам загиблих «Люди допомагають людям», закликає ВАС не бути байдужими і допомогти родині загиблого воїна АТО. Його дружині та його донечці Аріні, якій виповнилося лише два рочки. 

ЛЮДИ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ! КОМУ ДОПОМАГАЄШ ТИ?!

Учасник АТО

Лавкай Василь Васильович

ДБ
Закарпатьска область
рядовий 1-ї штурмової роти 5 окремого батальйону ДУК ПС
31 рік
26.08.1984 - 10.08.2015
загинув 10 серпня 2015 р. в районі села Старогнатівка Волноваського району Донецької області
Дата та місце народження: 26 червня 1984 р., с. Клячаново, Мукачівський район, Закарпатська область.
Дата та місце загибелі: 10 серпня 2015 р., с. Старогнатівка, Волноваський район, Донецька область.
Підрозділ: Добровольчий Український Корпус.
Обставини загибелі: Загинув 10 серпня 2015 р. в бою під час оборони позицій 72-ї окремою механізованої бригади в районі села Старогнатівка (Донецька область).
Сімейний стан: Залишилися дружина та 9-місячна донька.
Місце поховання: с. Клячаново, Мукачівський район, Закарпатська область.

Другие