Матеріальна допомога родині загиблого
3 червня 2016

Допомога родині Новака Андрія: дружині Інні та сину Кирилу


Фото сім'ї

СІМ'Я

Андрій Новак народився у Луганську. Згодом уся родина переїхала до Харкова, де Андрій закінчив Харківський інститут танкових військ.

У 2006 році Андрій звільнився зі служби, яку проходив в Одесі і повернувся до Харкова.  За декілька років він одружився на коханій дівчині – Інні. Невдовзі у родини народився син Кирило.

Андрій Новак був життєрадісним, веселим і чуйним і дуже оптимістичним.  Безмежно любив сина і дружину. Поважав батьків. Ніколи не ховався за спинами інших та завжди відстоював свою точку зору. Завжди був  готовий прийти на допомогу друзям. До того ж, був затятим футбольним вболівальником – ультрасом футбольної команди "Металіст" (Харків).

У березні 2014 року, Андрія було мобілізовано до лав ЗСУ у  званні капітана і направлено  до Луганська у складі Луганського прикордонного загону.

Доля вирішила повернути його на рідну Луганщину. Гірка правда у тому, що смерть він зустрів там, де йому було подаровано життя.

Його бойовий шлях проходив через найгарячіші відрізки фронту - Краснодон, Ізварине, Щастя, Станицю Луганську, Трьохізбенку, Новоайдар.

У вересні 2014-го року Андрія призначили на посаду старшого офіцера прикордонної оперативно-пошукової групи прикордонної комендатури. А у грудні того ж року, під час виконання бойового завдання, Андрій Новак загинув у селищі  Новоайдар.

У Андрія лишилися батьки та вдова з маленьким сином. Благодійна платформа прямої адресної допомоги загиблим воїнам АТО «Люди допомагають людям»  бере під свою опіку Інну та Кирила Новак і закликає кожного не стояти осторонь, а допомагати родині загиблого прикордонника, який віддав своє життя за нас з вами.

Учасник АТО

Новак Андрій Сергійович

ЗСУ
Харківська область
Луганський прикордонний загін
33 роки
20.06.1981 - 14.12.2014
Загинув 14 грудня 2014 р. в смт Новоайдар Луганська область, Новоайдарський район

Капітан. Луганський прикордонний загін.

Загинув 14 грудня 2014 р. під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО, Луганська область, Новоайдарський район, смт Новоайдар

Другие