Матеріальна допомога родині загиблого
7 червня 2016

Допомога родині Олександра Пителя, загиблого в АТО: дружині Юлії та сину Олегу

Олександр «Молот» Питель – розвідник, «Кіборг», який боронив ДАП у складі 81-ї окремої аеромобільної бригади (90-й окремий аеромобільний батальйон).

Він загинув у найгарячіший, передостанній, 241-й день героїчної оборони Донецького аеропорту. За день його падіння.


Фото сім'ї

СІМ'Я

Олександр та Юлія познайомилися на весіллі у друзів, а невдовзі і самі одружилися. Щасливе закохане подружжя Пителів разом подорожувало, пара займалася спортом і взагалі жило щасливим життям майбутніх батьків.

Адже у пари народився синочок – Олег. Тільки Олександру Пителю так і не судилося побачити свого новонародженого сина Олега. Так як і не судилося Олегу побачити батька-героя. Який віддав своє життя за мирне небо над головою свого сина, за незалежність держави, за єдину та неподільну Україну.

28-річна вдова залишилася без коханого чоловіка, з маленьким сином «Кіборга» на руках. Їй вкрай потрібна наша підтримка та допомога. В першу чергу це стосується коштів на придбання дитячого одягу, взуття, памперсів та медикаментів. А коштів, які отримує Юлія від держави – не вистачає.

Закликаємо усіх долучитися , щоб допомогти маленькому синочку загиблого Кіборга.

Ця дитина – маленька копія Олександра. І гірко розуміти, що Олег ніколи не побачить батька. Та він знатиме про його героїзм, який житиме у пам’яті українців, серця яких, 242 дні билися в такт з серцями захисників Донецького аеропорту.

Учасник АТО

Питель Олександр Володимирович

ЗСУ
Житомирська область
81-а окрема аеромобільна бригада, 90-й окремий аеромобільний батальйон
33 роки
30.03.1983 - 20.01.2015
Загинув у бою з російськими збройними формуваннями, в аеропорту Донецька (ДАП), від вибухової травми внаслідок артобстрілу.
Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Другие