Матеріальна допомога родині загиблого
14 червня 2016

Допомога родині Віталія Вашеняка, загиблого медика: дружині Валентині та дітям


Фото сім'ї

СІМ'Я

Валентина Вашеняк – вдова загиблого в зоні АТО військового медика. Вона сама виховує двох діточок – Іринку та Тимофія.

Її загиблий чоловік – Віталій Вашеняк  був чудовим, люблячим, справедливим батьком для їх дітей. Вони були справжньою родиною з своїми традиціями, правилами та мріями. І хотіли навчити цьому дітей.

 - Ми мріяли побудувати будинок разом, враховуючи побажання кожного. Віталій був майором, працював начальником медичної служби. За свою працю він здобув не тільки повагу від колег, а й вдячність від населення, бо був хорошим фахівцем своєї справи, - згадує Валентина Вашеняк.

Чекаючи на повернення батька з зони АТО діти не тільки писали листи, але й щодня просили в Бога здоров’я для тата. Донька перед від’їздом Віталія написала йому  листа. У ньому вона розповіла, як щиро любить свого тата, як вона пишається ним і дорожить. Ці листи піднімали дух  воїну.

 - У нас війна відібрала дуже дорогу людину – нашого тата, коханого, друга, порадника, опору родини. Нашому синочку зараз 6 років. Він подорослішав і знає, що головний в родині він (так тато йому перед від’їздом говорив). Тимофій знає, що тато став ангелом-охоронцем, що душа його на небі – на зірочці. І незважаючи на свій юний вік він мріє стати пілотом, щоб літати біля тієї зірочки, - розповідає дружина загиблого героя.

Але нажаль війна не шкодує нікого, і забирає, як правило, найкращих. У вересні 2014-го року його життя обірвалося у Донецькій області.

Учасник АТО

Вашеняк Віталій Петрович

ЗСУ
Житомирська область
169-й навчальний центр Сухопутних військ
33 роки
06.09.1981 - 16.11.2014
загинув в районі Дебальцевого внаслідок наїзду автомобіля на фугас на блок-посту «Гостра Могила»

Майор медичної служби, начальник медичної служби управління, 169-й навчальний центр Сухопутних військ. 

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Другие