Матеріальна допомога родині загиблого
19 липня 2016

Допомога родині Сергія Циганка: дружині Тетяні та синам Антону і Артему

Сергій Циганок - кадровий військовий, віддав Збройним Силам України 23 роки свого життя. З жовтня 2014 року перебував у зоні АТО, де у лютому 2015 поліг смертю хоробрих, разом із військовими побратимами. «Будучи командиром частини і маючи звання полковника, чоловік не сидів у штабах, а разом з своїми товаришами і підлеглими їздив на виїзди для забезпечення зв'язку. Він не хотів ставати генералом. Постійно перебував на роботі. Таких відданих своїй справі ще треба пошукати», - найперше, що спадає на думку, згадуючи про свого чоловіка, тепер вже вдові Тетяні Циганок.

З початку бойових дій на Сході країни, полковник Сергій Циганок не міг спокійно спостерігати за подіями війни, каже вдова Тетяна: «Говорив, що треба їхати, налагоджувати зв'язок. Я його відговорювала, але доля розпорядилася інакше. Зараз я вже розумію, що інакше не могло бути, адже Сергій військовий і мусив захищати країну». У жовтні 2014 року начальник 330-го центрального вузла фельд'єгерсько-поштового зв'язку Головного Штабу Збройних сил України полковник Сергій Циганок приступив до виконання своїх обов’язків у зоні АТО. «Виконуючи функції командира частини, він щоденно виїздив із своїми підлеглими, ніколи не лишаючи їх самих. У нетривалих телефонних розмовах Сергій мені зізнався, що знає Луганську та Донецьку області вже краще за рідну Київську», - пригадує вдова Тетяна. Один з таких виїздів завершився трагічно. 

Подружжя Циганків прожило удвох 16 щасливих років. Виховували двох синів Антона (2000 р.н.) і Артема (2004 р.н.). Все було добре, родина багато планувала і мріяла, та війна забрала найдорожче. Сини-підлітки залишились без батька, без його підтримки і поради. «Молодший син Артем, як дізнався про смерть батька, лежав, тримаючи у руках батькове фото плакав і постійно промовляв до нього: «Тату, тату...». Щодня його згадуємо. Дуже важко без нього», - говорить вдова Тетяна Циганок.


СІМ'Я

Прожити на пенсію по втраті годувальника у наш час важко, але родина старається. Однак є потреба в речах для дітей, адже незабаром вже перше вересня – початок нового навчального року. Тож давайте не залишати родину загиблого Героя Сергія Циганка наодинці із горем. Адже він віддав життя за кожного з нас.

Учасник АТО

Циганок Сергій Анатолійович

ЗСУ
Київська область
Полковник. Начальник вузла. 330-й центральний вузол фельд'єгерсько-поштового зв'язку ГШ ЗСУ
41 рік
30.12.1974 – 09.02.2015
загинув поблизу села Логвинове на трасі між м. Дебальцеве і м. Артемівськ, Донецька область

Машина Сергія потрапила під обстріл поблизу села Логвинове у верхній частині «дебальцевського виступу» на трасі між м. Дебальцеве і м. Артемівськ (Донецька область).

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Другие

Допомога родині Олександра Вахнюка, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та двом донькам Ксенії та Варварі

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 24 362 грн.
Необхідно: 25 680 грн.

Допомога родині Святослава Вдовича , загиблого в АТО: дружині Ганні та трьом синам: Олексію 12, Іллі 10 та Федору 5

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 40 212 грн.
Необхідно: 99 660 грн.

Допомога родині Павла Стрельчука, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та сину Олексію

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 26 237 грн.
Необхідно: 26 280 грн.

Допомога родині Благовісного Віталія, сапера 93-ї окремої механізованої бригади: дружині Ларисі та двом донькам Єлизаветі та Ангеліні

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 71 660 грн.
Необхідно: 84 000 грн.

Допомога родині Олександра Старова, загиблого бійця АТО, 25-й батальйон територіальної оборони "Київська Русь": батьки Олександр Михайлович і Раїса Михайлівна

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 1 047 грн.
Необхідно: 42 000 грн.

Син загиблого Ярослава Ольшевського Олександр, 17 років

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 29 683 грн.
Необхідно: 42 000 грн.