Матеріальна допомога родині загиблого
27 липня 2016

Допомога дружині та дочці Сороченка Олега, загиблого в АТО


Фото сім'ї

СІМ'Я

Олег Сороченко проходив службу за контрактом на кордоні з РФ у Червоній Таловці на Луганщині. У Луганську зустрів і свою подругу життя - Юлію, але одружитись закохані так і не встигли – на заваді стала війна, яка забрала Олегове життя. Але доля подарувала коханим донечку, яка вже ніколи не побачить свого татка, але яка стала єдиним сенсом життя для Юлії.

«Олег був життєрадісним, позитивним, завжди піклувався про мене. А коли дізнався, що я вагітна – так зрадів. Планували весілля по закінченню його служби, але тепер це лише сумні спогади і не здійсненні плани», - розповідає Юлія. Дівчина каже, що вони з Олегом вже навіть обрали ім’я для майбутньої дитини. Так, якщо народиться хлопчик – то називатиметься Михайлом, а як дівчинка – Альбіною. Народилась Альбіна. 

«Олег, так і не дізнався, хто у нас буде. Він загинув, коли я перебувала на 13 тижні вагітності», - із сумом розповідає Юлія. На той час вона працювала медичною сестрою обласної клінічної лікарні. А Олег ніс службу на кордоні. Закохані подовгу спілкувались телефоном, будували плани на життя. Але один з весняних ранків все змінив. Звичною дорогою на роботу, Юлія помітила у небі військовий літак, потім почалися обстріли, а надвечір у дворі вже стояла ПЗРК. «Олег мені телефонував та переконував, аби я виїхала з Луганська до родичів у Дніпропетровську область, що я і зробила. Олег говорив, що на кордоні все спокійно, але за місяць вже почалися обстріли його КПП. 25 серпня 2014 року ми іще з ним говорили телефоном, а ввечері я вже не могла йому додзвонитись. А на ранок дізналась, що Олега більш немає…», - плачучи розповідає Юлія.

Сьогодні в Олега лишилась донечка Альбіна, яка пізнає навколишній світ, і якій так не вистачає батька. А ще потрібен одяг та харчування.

Учасник АТО

Сороченко Олег Сергійович

ЗСУ
Дніпропетровська область
Молодший сержант, Луганський прикордонний загін
20 років
24.10.1993 – 25.08.2014
загинув в бою з диверсійно-розвідувальною групою на ділянці «Красна Талівка»

25 серпня 2014 р. в бою з диверсійно-розвідувальною групою, яка перетнула кордон з території Росії, на ділянці «Красна Талівка», Луганської області, Олег Сороченко поліг смертю Хоробрих, до останнього захищаючи кожного з нас.

Указом Президента України № 708/2014 від 8 вересня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Другие

Допомога родині Олександра Софієнка, загиблого учасника АТО: дружині Людмилі та трьом дітям Євгенію, Єлізаветі та Катерині

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 57 260 грн.
Необхідно: 70 500 грн.

Допомога матері Олега Сороченко, загиблого в АТО, Луганський прикордонний загін. Мати загиблого Ірина Миколаївна

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 831 грн.
Необхідно: 31 220 грн.

Допомога батькам Руслана Кулібаби, учасника бойових дій загиблого в зоні АТО

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 6 468 грн.
Необхідно: 63 480 грн.

Батьки Ігоря Удовицького, загиблого учасника АТО

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 15 555 грн.
Необхідно: 48 000 грн.