Матеріальна допомога родині загиблого
28 липня 2016

Допомога батькам загиблого в АТО Євгена Бурка

Найгірше для батьків – це втратити своїх дітей. Володимира та Людмилу Бурків спіткало це непоправне горе. Вони втратили єдиного сина – Євгена, який загинув, у ході бойових дій на Сході країни. Загинув, але залишився живим у їхній пам’яті та спогадах. Він був їхньою радістю та гордістю. «Розумний, чемний, незвичайно добрий та мудрий. Йому так і не довелось побачити свою молодшу донечку…», - ледь стримуючи сльози розповідають батьки Євгена.

Фото сім'ї

СІМ'Я

Володимир та Людмила і зараз, майже через 2 роки по втраті сина, продовжують жити з страшною невимовною біллю, яку поки що ніхто і ніщо не в змозі  ні заспокоїти, ні притупити. Володимир Бурко нині займається волонтерством, а також намагається допомогти військовим – виступаючи з концертами у військових частинах і шпиталях.

Коли Женя з Аліною одружилися,  батьки Жені залишили йому свій обжитий будинок в селі з гордою назвою Вільне, а самі переїхали в  сусіднє Новопавлівку  в стареньку хату на одну жилу кімнату. Думали добудовувати ще одну кімнату, окрему їдальню, влаштувати зручності - підвести воду та каналізацію. У Людмили  третя група інвалідності, а смерть синочка підкосила її здоров’я, остаточно надірвала і до того слабку жінку. Але коли збирається  волонтерська допомога  Людмила Бурко пече пиріжки та  смажить чебуреки - для тих діток, що стоять там, на Сході, боронячи нашу країну…

Тож давайте не лишати на самоті батьків загиблого в АТО Євгена Бурка, Володимира і Людмилу.ЛЮДИ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ! КОМУ ДОПОМАГАЄШ ТИ?

Учасник АТО

Бурко Євген Володимирович

ЗСУ

Кіровоградська область
3-й окремий полк спеціального призначення
22 роки
08.07.1991 - 12.06.2014
Загинув біля с. Степанівка в Донецькій області

Загинув під час нападу на колону військової техніки біля с. Степанівка Донецької області. 

Указом Президента України № 599/2014 від 19 липня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Другие

Допомога батькові Сергія Сєнчева, загиблого заступника командира, 3-й окремий полк спеціального призначення, Сєнчеву Олексію Олексійовичу

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 2 533 грн.
Необхідно: 19 200 грн.