Матеріальна допомога родині загиблого
1 вересня 2016

Допомога родині Ігоря Юрченка, загиблого учасника АТО: дружині Наталі та доньці Дарині


Фото сім'ї

СІМ'Я

"Ніколи не перестаю думати про мого Ігоря. Наче впав цілий світ, а скільки всього ми хотіли зробити…"

Ігор Юрченко та Наталія Ніконенко знали один одного ще з шкільних років. Однак, не були особисто знайомі. Тоді, під час перерв, Ігор з друзями заходив до Наталчиного класу, аби погратись і поговорити. Тоді ж і Наталія вперше звернула увагу на хлопця. Пізніше, вже завершуючи навчання, зав’язалось знайомство, міцна дружба, що згодом переросла у любов. Через декілька років закохані одружились і у них народилась донечка, яку назвали Дариною. 

- Ми дуже чекали на дитинку. І коли я дізналась, що вагітна, Ігор дуже зрадів. Завжди старався, аби я нічого не робила, був дуже уважним і турботливим, а як народилась наша дівчинка, то він полюбив її так, що і словами не описати», - розповідає дружина загиблого.

З дитинства, Ігор був привчений багато працювати. Разом з батьком, який був будівельником, він їздив на заробітки, де й навчився будівничому ремеслу. Одразу, після закінчення школи він і сам почав працювати, а коли одружився з Наталією, їздив на роботу до Києва, тож приїжджаючи додому на вихідні, увесь час приділяв дружині і донечці. «Даринку він завжди носив на руках, бавився з нею, а коли донечка підросла, ми разом багато гуляли, їздили на природу. Ігор дуже любив рибалити і нас привчив до цього заняття. Він був добрим, чуйним, турботливим, люблячим чоловіком і батьком. Ми відчували себе, мов за надійним муром. А для Даринки був ладен на все, завжди виконував всі її забаганки», - згадує Наталя.

Так і тривало життя щасливої молодої родини. Але все змінила війна. З початком АТО Ігор Юрченко не міг спокійно спостерігати та дивитись на те, як ворог нищить країну та вбиває людей. Хоч він і не служив у війську, твердо вирішив, що піде добровольцем, адже мав приклад свого молодшого брата Дмитра, який вже був на війні. Після проходження навчання, перед відправкою в зону проведення АТО, Ігор востаннє бачив свою дружину та доньку. Трагічну звістку про загибель чоловіка Наталія дізналася від матері Ігоря. «Моя свідомість не сприймала цього. А ще, підходить Даринка і питає: «Що, татуня загинув?»  - Ні, кажу, що все нормально. А Дарина почала сильно плакати і казати, чому саме її тато загинув…» - згадує дружина загиблого учасника АТО Наталія.

Ігор Юрченко загинув від смертельного поранення під час надання допомоги та евакуації поранених, поблизу населеного пункту Новоорлівка Шахтарського району. Зараз, родина Ігоря Юрченка намагається навчитись сприймати втрату, але це не просто. 10-річна Дарина каже мамі, що часто бачить свого тата, боїться темноти та лишатися вдома наодинці. Держава допомогла із житлом: родина отримала квартиру і хоче придбати найнеобхідніші меблі. А ще, Дарині потрібен новий одяг.

Учасник АТО

Юрченко Ігор Петрович

ЗСУ
Житомирська область
54-й окремий розвідувальний батальйон
35 років
07.09.1979 - 17.11.2014
Загинув 17 листопада 2014 року під час надання допомоги та евакуації поранених поблизу населеного пункту Новоорлівка Шахтарського району Донецької області.
Звання: Рядовий.
Посада: Радіотелеграфіст 1 розвідувального відділення 3 розвідувального взводу 2 розвідувальної роти.
Підрозділ: 54-й окремий розвідувальний батальйон.
Місце поховання: смт. Народичі, Житомирська область.
Сімейний стан: Залишились дружина та донька.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Другие