Матеріальна допомога родині загиблого
6 вересня 2016

Допомога сину Андрія Іщенка, загиблого учасника АТО – Андрію

«Твій тато зараз на небі…»

Історія родини учасника АТО Андрія Іщенка та Наталії Воскобойник почалася із випадкової зустрічі. Спочатку було спілкування, спільні прогулянки, а через рік – Андрій та Наталія почали жити разом.

Андрій Іщенко любив спілкуватися з людьми і був відкритою людиною. «Андрій неначе поспішав жити. А ще, дуже любив дітей, легко знаходив з ними спільну мову. У нього, крім нашого сина Андрія, є ще донька від його першого шлюбу. Він їх просто обожнював», - говорить Наталія. 

Андрій Іщенко та Наталія Воскобойник дуже хотіли і свою спільну дитину. А коли дізналися, що у них народиться хлопчик, Андрій був немов на сьомому небі від щастя. «Він постійно у всьому мені допомагав, казав, щоб я більше часу проводила на свіжому повітрі, турбувався. Ми почали планувати наше життя, вирішили, що сина також назвемо Андрієм», - розповідає Наталія.   

Час, коли у сім’ї народився син, співпав із розгортанням бойових дій на Сході країни. «Коли почалася окупація Криму, він пішов і записався добровольцем до батальйону «Чернігів» таємно від мене і батьків. Сказав нам, що йде працювати до міліції, мене це тоді дуже здивувало, але якщо він вирішив – відговорити вже було неможливо. 6 жовтня 2014 року він поїхав в АТО, а нам всім сказав, що їде до навчального центру у Харків, на 2 тижні», - розповідає Наталія.

Андрій Іщенко ніс службу в зоні АТО в Станиці Луганський, у складі батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів». Телефонуючи додому, Андрій майже нічого не розповідав, лише запитував як Наталія і син та казав, що в нього все добре.

Андрій вже уявляв, як побачить і обійме кохану, візьме на руки сина, адже через день, його групу мали відправляти на ротацію до Чернігова. Та доля розпорядилась інакше… По дорозі на сусідній блокпост, екіпаж Андрія Іщенка потрапив у ворожу засідку, всі, хто перебували в автомобілі - загинули.

Указом Президента України № 942/2014 від 19 грудня 2014 р., «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий професіоналізм, зразкове виконання службового обов'язку та з нагоди Дня міліції», Андрій Іщенко нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).


Фото сім'ї

СІМ'Я

Зараз, маленький Андрійчик швидко росте, тож родині потрібні дитячі речі та іграшки, а ще потрібно виплачувати кредит, за придбану техніку. Сподіваємось, що ви зможете допомогти синові учасника АТО Андрія Іщенка, адже він втратив батька, якого так хоче побачити і обійняти.

Учасник АТО

Іщенко Андрій Васильович

МВС
Чернігівська область
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів»
35 років
25.01.1979 - 16.11.2014
Загинув в районі автостанції смт Станиця Луганська
Рядовий міліції. Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів».

З 14:55 по 15:20 16 листопада 2014 р. озброєні бойовики переправилися через річку Сіверський Донець та обстріляли з автоматичної зброї та гранатометів патрульний автомобіль МВС батальйону «Чернігів» та блокпост ЗСУ в районі автостанції смт Станиця Луганська. В бою з російськими терористами Андрій загинув. Разом з Андрієм загинули рядовий міліції В. Запека та старший сержант міліції О. Найдьон.

Указом Президента України № 942/2014 від 19 грудня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий професіоналізм, зразкове виконання службового обов'язку та з нагоди Дня міліції", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Другие

Допомога родині Євгенія Лоскота, загиблого учасника АТО, 1-а окрема танкова бригада: дружині Тетяні та сину Тарасу

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 0 грн.
Необхідно: 10 000 грн.

Допомога родині Яніса Лупікса, загиблого учасника АТО: Дружина загиблого Вікторія і двоє дітей

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 0 грн.
Необхідно: 20 000 грн.