Матеріальна допомога родині загиблого
6 вересня 2016

Допомога родині Сергія Бурлаки, загиблого учасника АТО, добровольця батальону "Азов": дружині Юлії та донечці Анфісі


Фото сім'ї

СІМ'Я

«Нашій донечці був 1 рік та 2 місяці. Він просто обожнював її. В короткочасну відпустку завжди приїжджав з квітами та подарунками. Кожну вільну хвилину проводив з донькою, дивився на неї, брав на руки та радісно посміхався», - розповідає Юлія Бурлака.

От і того дня Юлія і Анфіса чекали, коли Сергій приїде. «Чотири доби ми не могли додзвонитись до Сергія… Таке вже бувало раніше, тому ми вірили що ось-ось пролунає дзвінок, бо він планував приїхати додому та привезти донечці свинку Пеппу. Мій чоловік завжди виконував свої обіцянки і приїздив вчасно. Та замість Сергія приїхали його бойові побратими зі словами: «Прийміть наші співчуття… Ваш чоловік Герой!»», - ледь стримуючи сльози згадує Юлія.

Учасник АТО, доброволець батальйону "Азов" Сергій Бурлака загинув в зоні АТО, підірвавшись на міні, під час виконання аеророзвідки поблизу с. Павлополя, що на Донеччині. Отримані поранення виявилися не сумісними з життям. Указом Президента України № 216/2016 від 18 травня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", Сергій Бурлака нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Зараз дружина героя Юлія Бурлака та маленька Анфіса проживають у зйомній квартирі, їм потрібні кошти на сплату оренди та комунальних, а донечка швидко росте, тож потрібен одяг та іграшки. Давайте допоможемо родині Сергія Бурлаки вирішити проблеми і потурбуємось про них.

 

Учасник АТО

Бурлака Сергій Вікторович

НГУ
Запорізька область
Окремий загін спеціального призначення "Азов", Східне ОТО Національної Гвардії України
39 років
08.09.1977 - 28.03.2016
Загинув у ніч на 25 березня 2016 р. поблизу с. Павлопіль, Волноваський район, Донецька область, підірвавшись на міні.
Дата та місце народження: 8 вересня 1977 р., м. Новоселиця, Чернівецька область.

Дата та місце загибелі: 25 березня 2016 р., с. Павлопіль, Волноваський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Стрілець.

Підрозділ: Окремий загін спеціального призначення "Азов", Східне ОТО НГУ.

Обставини загибелі: Під час проведення аеророзвідки поблизу села Павлопіль (Волноваський район Донецька область), впав безпілотник. У ніч на 25 березня 2016 р. група прикриття вирушила за ним, зранку вона досягла району падіння. Територія була щільно замінована, і «Француз» підірвався на одній з мін, поранення виявились несумісними з життям.

Сімейний стан: Залишилися мати, дружина та дві доньки.

Місце поховання: с. Василівка, Вільнянський район, Запорізька область.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 216/2016 від 18 травня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Другие

Допомога родині Меружа Мірошниченка, добровольця загиблого в АТО: дружині Таїсії та двом синам Меружу і Спартаку

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 22 562 грн.
Необхідно: 54 000 грн.