Матеріальна допомога родині загиблого
19 жовтня 2016

Допомога родині Володимира Усенка, загиблого учасника АТО: дружині Тетяні та сину Дмитру


Фото сім'ї

СІМ'Я

«Ми досі чекаємо, що Володимир повернеться, обійме нас і скаже, що все добре…» 

Володимир Усенко та Тетяна Штих – були звичайною українською родиною, яка мала плани, мріяла, працювала, хотіла зустріти старість, виховати сина, пишатися його успіхами і здобутками і просто радіти життю. Але війна перекреслила всі плани…

«З Володею завжди було про що поговорити. Він мене підтримував, у всьому допомагав, а головне – ніколи не давав сумувати. Буває, йду собі задумливо, а Володя вигадує якісь історії або готує черговий сюрприз», - згадує дружина Володимира – Тетяна Штих.

Через місяць після знайомства, молоді почали жити разом, а незабаром – одружились. Зі слів жінки, сім’я для Володимира завжди була головним у житті. У роки «перебудови», завод, на якому працював Володимир Усенко, припинив своє існування. Тож волею долі, чоловік пішов до правоохоронних органів, працював інспектором ДАІ. Пропрацювавши декілька років, у 2004 році, відповідно до тодішньої реформи, його також скоротили. Тоді ж, в родини народився син Дмитро, який від народження страждає на астму. «Як нам весь цей час було важко і складались несприятливі обставини, Володимир жодного разу не опускав рук. Підтримував мене та не дивлячись на постійну зайнятість, знаходив можливість підміняти мене на нічних чергуваннях в лікарні, біля палати сина. Зараз я вже можу ствердно казати, якби не він, не знаю, як би я сама справилася», - говорить Тетяна.

Лікування дитини постійно потребувало коштів. Тож Володимир, не чекаючи біржових виплат і пошуку підходящої роботи, відкрив майстерню з ремонту побутових електроприладів та перетворив власне хобі (бджолярство) на невеликий прибуток.

А потім почався Євромайдан. Володимир разом з друзями були його активними учасниками. У Харкові долучилися до «Автомайдану», а потім сформували місцеву «Самооборону». З початком АТО, Володимир Усенко не став ховатися чи чекати, коли прийде повістка. А сам пішов до військкомату, просити, аби відправили на Схід.

Володимир Усенко перебував у складі 92-ої окремої механізованої бригади. Так співпало, що тоді почався наступ на Іловайськ і Володимир попросив командування відправити його у саме горнило боїв. У ніч з 27 на 28 серпня 2014 р. Володимир потрапив під обстріл диверсійно-розвідувальних груп та російською артилерією неподалік від с. Новозарівка. Відтоді, солдата більше ніхто не бачив. І лише 25 вересня 2014 р. Володимир Усенко був знайдений пошуковою групою "Місія "Евакуація-200" ("Чорний тюльпан") і Ідентифікований за експертизою ДНК. Поховали героя 15 березня 2015 р. у рідному Харкові. Родина Володимира Усенка: дружина Тетяна та син Дмитро і досі не вірять, що батька більше немає. Хлопець часто згадує свого тата та жалкує, що багато чого не встиг йому сказати, а ще астма, яка впродовж півтора року не давала про себе знати, знову повернулися із загостренням. Тож Дмитро потребує коштів на лікування. Давайте разом допоможемо Дімі побороти хворобу і  зробимо все, аби його життя стало кращим.

Учасник АТО

Усенко Володимир Всеволодович

ЗСУ
м. Харків
Солдат, старший водій-гранатометник, 92 омбр
49 років
24.06.1965 – 28.08.2014
Загинув в Іловайському котлі 28.08.2014 р.

Солдат, старший водій-гранатометник, 92 омбр
Володимир закінчив харківську школу №65, потім навчався в ХПІ, працював у ДАЇ. За роки своєї служби дослужився до майора.

Був учасником «Автомайдану», «Харківської самооборони».

Загинув в Іловайському котлі 28.08.2014 р. (близько пів року був зниклим без вісти).

Нагороджений орденом за мужність 3 ступеню (посмертно).

Другие