Матеріальна допомога родині загиблого
1 листопада 2016

Допомога родині Олександра Мостіпана загиблого учасника бойових дій в АТО: дружині Наталії та дочкам Ярославі і Ніці


Фото сім'ї

СІМ'Я

«Батько перетворився на ангела і полетів до Бога, але в наших серцях він залишається назавжди…»

«Добрий, люблячий батько. Відповідальний чоловік. Завжди готовий прийти на допомогу та підтримати, а також дати пораду і заспокоїти. Тепер, коли його не стало, нам з доньками дуже важко. Немає на кого спертися, кому пожалітись, з ким розділити радість і сум», - розповідає, згадуючи про свого загиблого чоловіка, бійця 28-ої окремої механізованої бригади Олександра Мостіпана, його дружина Наталія.

Олександр був спортсменом, мав КМС з легкої атлетики в спринті, дуже любив математику та з великим задоволенням викладав її у школі. Мав здібності зацікавити учнів до вивчення точних наук. Любив працювати з деревом, виготовляв меблі. За словами дружини загиблого, ці здібності і вподобання передались Олександрові від його батьків. Його мати була також викладачем математики, а батько – інженером-будівельником.

З початком АТО, Олександр Мостіпан пішов захищати країну. Проходив службу у складі 28-ої окремої механізованої бригади. Приїхати до родини у відпустку він так і не встиг. Наталія Мостіпан каже, що вони з чоловіком часто зідзвонювалися. Розмовляли переважно про те, як минув день, ділилися враженням, говорили про успіхи дітей, обговорювали плани на майбутнє. Олександр казав, що переоцінив все своє життя і тепер знає цінність проведеного часу з сім’єю.

«Напередодні загибелі Олександра мені наснився сон, що стоїмо з дітьми в річці, а він стоїть на березі. Кличу його до нас купатися, а він каже що не може, що в нього якісь важливі справи. Зранку прокинулася, дзвонила, хотіла сон розповісти, а він слухавку не піднімав. А в другій годині він загинув….», - стримуючи сльози розповідає Наталія Мостіпан. Олександр Мостіпан загинув 8 червня 2015 р. о 14 годині, поблизу міста Красногорівка (Мар'їнський район Донецька область), в результаті наїзду на протитанкову міну та вибуху військового автомобілю ГАЗ-53, який перевозив боєзапас на позиції українських військ. «Близько шостої ранку, зідзвонилася з мамою чоловіка, вона розповіла про те, що в новинах передали про підрив сімох солдатів з 28 бригади там де служив Саша. Я подзвонила волонтерам 28-ї бригади, вони підтвердили цю інформацію», - говорить дружина загиблого.

Жінка пригадує, що тієї миті була дуже схвильована і не могла контролювати потік сліз. «Діти, Ніка та Ярослава, були першими хто мене заспокоював. Я їм пояснила, що батько перетворився на ангела і полетів до Бога, але в наших серцях він залишається назавжди. І якщо хочеться до нього звернутися, то він завжди поряд і завжди чує, просто вже відповісти не зможе», - розповідає дружина загиблого.

Зараз Наталія Мостіпан та доньки загиблого героя: 12-річна Ярослава і 10-річна Ніка дуже сумують за чоловіком та батьком. Діти вчаться бути самостійними: самі роблять уроки, готують їжу, адже їх мама тепер мало буває вдома, бо змушена працювати за двох. Через рік після загибелі Олександра, родина змогла оформити пенсію на дітей та отримати свої частки одноразової компенсації. Але цих коштів є недостатньо, адже діти швидко ростуть, потрібен одяг, а ще – необхідно зробити нову шафу, бо Олександр не встиг її змайструвати. Давайте разом попіклуємось про дітей загиблого Олександра Мостіпана і допоможемо їм.

Учасник АТО

Мостіпан Олександр Вікторович

ЗСУ
Київ
Механік-радіотелеграфіст, 28-а окрема механізована бригада, учасник бойових дій
32 роки
14.09.1983 – 08.06.2015
Загинув 8 червня 2015 р., м. Красногорівка, Мар'їнський район, Донецька область, зона АТО

Дата та місце народження: 14 вересня 1983 р., м. Київ.

Дата та місце загибелі: 8 червня 2015 р., м. Красногорівка, Мар'їнський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Механік-радіотелеграфіст.

Підрозділ: 28-а окрема механізована бригада.

Другие

Допомога родині Олександра Вахнюка, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та двом донькам Ксенії та Варварі

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 24 362 грн.
Необхідно: 25 680 грн.

Допомога родині Святослава Вдовича , загиблого в АТО: дружині Ганні та трьом синам: Олексію 12, Іллі 10 та Федору 5

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 40 212 грн.
Необхідно: 99 660 грн.

Допомога родині Павла Стрельчука, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та сину Олексію

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 26 237 грн.
Необхідно: 26 280 грн.

Допомога родині Благовісного Віталія, сапера 93-ї окремої механізованої бригади: дружині Ларисі та двом донькам Єлизаветі та Ангеліні

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 71 660 грн.
Необхідно: 84 000 грн.

Допомога родині Олександра Старова, загиблого бійця АТО, 25-й батальйон територіальної оборони "Київська Русь": батьки Олександр Михайлович і Раїса Михайлівна

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 1 047 грн.
Необхідно: 42 000 грн.

Син загиблого Ярослава Ольшевського Олександр, 17 років

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 29 683 грн.
Необхідно: 42 000 грн.