Матеріальна допомога родині загиблого
3 листопада 2016

Допомога родині загиблого Олега Войтенка, учасника АТО: дружині Тетяні та доньці Діані


Фото сім'ї

СІМ'Я

«Не можу збагнути, що Олега більше немає, нам так його не вистачає…»

«Не вистачає його усмішки, такої ніжної і трішки дитячої. Він завжди був схожим на велику дитину, усміхнену і щиру, але із своїм характером та найкращими чоловічими рисами», - перші слова, які говорить про свого загиблого чоловіка, учасника бойових дій бійця 12-го батальйону територіальної оборони «Київ» Олега Войтенка, дружина Тетяна.

З перших днів Революції Гідності Олег Войтенко прийняв для себе рішення бути на Майдані пліч-о-пліч із своїм народом. Не хотів, аби наша країна перетворилася на власність однієї президентської сім’ї. За словами дружини, він боровся за справедливість і свободу слова. А з початком російської агресії на Донбасі, чекав, коли йому прийде повістка, аби поїхати на Схід. «Я, звичайно, дуже переживала. Але Олег мене постійно заспокоював і переконував, що все буде добре і це його обов’язок – йти захищати країну аби війна не прийшла і у наш дім», - говорить дружина загиблого учасника АТО. 

Приїхати у відпустку із зони АТО, Олегові Войтенку так і не довелось. Він завжди пропускав свою чергу, бо вважав, що іншим більш необхідніше, ніж йому, відвідати рідних. «То дружина в когось народила, то захворів хтось з близьких. Думав, що прийде пізніше - так і не прийшов живим. Коли телефонував чи писав мені смс-повідомлення завжди говорив, що все добре. Ніколи, не жалівся, говорив, що прийде додому з перемогою та українським прапором. А вийшло все навпаки. І увесь час, поки Олег перебував на війні, мене не полишали тривожні думки. Часто снилися страшні сни…», - із слізьми на очах розповідає дружина загиблого учасника бойових дій.

Олег Войтенко загинув на місці бойового чергування на блокпосту у Луганську, внаслідок мінометного обстрілу позицій наших військових з боку сепаратистів. Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Держава виплатила грошову компенсацію родині загиблого. Нині, Тетяна Войтенко разом з донькою Діаною, проживають у придбаному на ці кошти житлі, яке необхідно облаштувати. Діана дуже болісно і важко пережила втрату батька. У її серці рана, що навряд загоїться. Вони із мамою досі чекають, що Олег зараз зайде до квартири і все буде так, як раніше: спокійно, тепло і затишно. Давайте не будемо лишати без уваги родину загиблого героя Олега Войтенка.

Учасник АТО

Войтенко Олег Андрійович

ЗСУ
Київська область
12-й батальйон територіальної оборони "Київ", молодший сержант, кулеметник, учасник бойових дій
36 років
11.03.1978 – 22.08.2014
Загинув 21 серпня 2014 р., мікр. Красний Яр, Жовтневий район, м. Луганськ в зоні АТО.

Дата та місце народження: 11 березня 1978 р., м. Київ.

Дата та місце загибелі: 21 серпня 2014 р., мікр. Красний Яр, Жовтневий район, м. Луганськ.

Звання: Молодший сержант.

Посада: Кулеметник.

Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Підрозділ: 12-й батальйон територіальної оборони "Київ".

Другие

Допомога родині Олександра Вахнюка, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та двом донькам Ксенії та Варварі

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 24 362 грн.
Необхідно: 25 680 грн.

Допомога родині Святослава Вдовича , загиблого в АТО: дружині Ганні та трьом синам: Олексію 12, Іллі 10 та Федору 5

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 40 212 грн.
Необхідно: 99 660 грн.

Допомога родині Павла Стрельчука, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та сину Олексію

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 26 237 грн.
Необхідно: 26 280 грн.

Допомога родині Благовісного Віталія, сапера 93-ї окремої механізованої бригади: дружині Ларисі та двом донькам Єлизаветі та Ангеліні

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 71 660 грн.
Необхідно: 84 000 грн.

Допомога родині Олександра Старова, загиблого бійця АТО, 25-й батальйон територіальної оборони "Київська Русь": батьки Олександр Михайлович і Раїса Михайлівна

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 1 047 грн.
Необхідно: 42 000 грн.

Син загиблого Ярослава Ольшевського Олександр, 17 років

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 29 683 грн.
Необхідно: 42 000 грн.