Матеріальна допомога родині загиблого
5 листопада 2016

Допомога родині Сергія Зулінського, загиблого учасника АТО: дружині Катерині та донечці Златіі


Фото сім'ї

СІМ'Я

«Донечка Злата дуже сумує татом. Часто дивиться його фото, впізнає, і показує пальчиком у небо, знаючи, що він там...»


Майбутнє подружжя познайомилось один з одним у автобусі. Сергій та Катерина поверталися із відпочинку з Карпат. «Це якраз той випадок, коли кажуть – кохання з першого погляду. Сергій мені сподобався своєю щирістю та відкритістю, бажанням піклуватись та прийти на допомогу», - розповідає дружина загиблого, згадуючи про свого чоловіка. З того часу вони були разом. Багато подорожували,  займались активним відпочинком, мали багато друзів з якими проводили час.

За декілька років, вирішили одружитись  і були надзвичайно щасливі. Через 9 місяців,  у них народилась донька, яку назвали Златою. «Ми були дуже щасливими. А як радів Сергій. Він буквально на руках носив нашу дитинку. Старався завжди мені допомагати із дитиною», - розповідає Тетяна. А через два місяці Сергія Зулінського  мобілізували до ЗСУ. «Він, як справжній чоловік, як відданий патріот України з гордістю пішов на захист своєї держави. Ми з донькою, батьки , друзі та знайомі з нетерпінням чекали повернення нашого воїна, але 20 січня 2015 року його серце перестало битись…Сергій загинув при артобстрілі Донецького аеропорту», - з болем згадує дружина загиблого.

Востаннє жінка говорила по телефону із Сергієм якраз напередодні загибелі. Чоловік сказав, що вирушає до ДАПу. Потім зв'язок обірвався і ще тривалий час Сергій Зулінський вважався зниклим безвісті.

З часу загибелі Сергія минуло вже півтора року, донечка Злата дуже сумує за ним. Часто дивиться фото, впізнає на них тата і показує пальчиком у небо, знаючи, що він там.

Учасник АТО

Зулінський Сергій Миколайович

ЗСУ
Вінницька область
Головний сержант-командир відділення
81-а окрема аеромобільна бригада (90-й окремий аеромобільний батальйон).
28 років
07.04.1987 - 20.01.2015

Звання: Молодший сержант.

Посада: Головний сержант-командир відділення.

Підрозділ: 81-а окрема аеромобільна бригада (90-й окремий аеромобільний батальйон).

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

Другие

Допомога сім'ї Андрія Щербіни: Дружина зниклого безвісти Ірина і двоє дітей, 12 та 2 роки

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 97 903 грн.
Необхідно: 113 100 грн.