Матеріальна допомога родині загиблого
14 листопада 2016

Допомога родині Півоваренко Павла, загиблого учасника АТО: дружині Світлані та двом синам - Євгенію та Максиму


Фото сім'ї

СІМ'Я

«Не знаю, як сказати молодшому синові про смерть батька, він так щиро вірить і чекає, що любий татусь повернеться і обійме…»

«Відповідальний, вимогливий до підлеглих та справедливий. А ще, дуже любив свою сім’ю: мене і наших дітей», - перше, що розповідає Світлана Півоваренко, згадуючи про свого чоловіка, загиблого учасника бойових дій в зоні АТО, на той момент, виконуючого обов’язки комбрига 51-ої окремої механізованої бригади Павла Півоваренка. 

Коли Павло і Світлана одружилися, то переїхали жити до Криму. Там і почали налагоджувати свій побут. «Це були 1996-1997 роки. Не було абсолютно нічого, води, опалення…Так, як і всі військові, починали, як кажуть, «з нуля». Але нічого, за час поки ми жили там, чоловік старався, аби в нас було все необхідне», - згадує Світлана Півоваренко, дружина учасника бойових дій в зоні АТО.

Невдовзі у родини народився син Євгеній. Чоловік дуже зрадів появі дитини і, як випадала нагода, адже робота забирала практично увесь вільний час, намагався приділяти всю увагу синові та дружині.

Світлана розповідає, що коли народилась друга дитина – Максим, то її чоловік практично не відходив від неї. «Різниця між дітьми 13 років, і коли народився Максим, то моєму чоловікові було вже 36 років, а не 23, як тоді, коли народився Євгеній. Він був вже сформованою особистістю, тож і сприйняття і відповідальності було значно більше. Навіть купав сина сам, грався, ходив з ним на прогулянки», - згадує Світлана.

В подальшому, родина Півоваренків переїхала до Києва, де Павло продовжував службу. А з початком російської агресії, весь час знаходився на полігонах, проводив заняття для мобілізованих і військових, а з травня 2014 року і сам відбув у зону АТО. Перебував у багатьох гарячих точках: Попасна, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Іловайськ, при виході з якого загинув. 

«Знаєте, іноді здається, що це все відбувається не зі мною. Але потрібно жити далі заради дітей і пам’яті про мого чоловіка, хоча повірити в те, що я більше ніколи його не побачу, дуже важко», - стримуючи сльози розповідає дружина загиблого учасника бойових дій.

Старший син Євгеній, знає, що тато загинув, він був разом із мамою при перепохованні батька, а менший – Максим, все ще чекає на тата і вірить, що він повернеться. «Я ще навіть не знаю, як йому сказати, що батька немає. Боюся. Він ще маленький (буде 5 років), мабуть зачекаю, як трохи підросте», - каже Світлана.

Держава допомогла родині Півоваренків, надавши житло та виплату по втраті годувальника. У квартирі потрібно робити ремонт. Діти, особливо менший, Максим, швидко ростуть, тож йому потрібен одяг (зимове взуття) та іграшки. Допоможемо дітям героя АТО разом.

Учасник АТО

Півоваренко Павло Васильович

ЗСУ
Київська область
Полковник, т.в.о. командира бригади, 51-а окрема механізована бригада
39 років
02.09.1975 – 29.08.2014
Загинув 29-го серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла

Звання: Полковник.

Посада: Т.в.о. командира бригади.

Підрозділ: 51-а окрема механізована бригада.
Дата та місце народження: 2 вересня 1975 р., м. Радомишль, Житомирська область.
Дата та місце загибелі: 29 серпня 2014 р., с. Горбатенко, Старобешівський район, Донецька область, зона бойових дій.

Загинув 29-го серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором. 30 серпня тіло Півоваренко П.В. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Упізнаний за тестами ДНК.

Указом Президента України № 258/2016 від 17 червня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Другие

Допомога родині Олександра Вахнюка, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та двом донькам Ксенії та Варварі

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 24 362 грн.
Необхідно: 25 680 грн.

Допомога родині Святослава Вдовича , загиблого в АТО: дружині Ганні та трьом синам: Олексію 12, Іллі 10 та Федору 5

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 40 212 грн.
Необхідно: 99 660 грн.

Допомога родині Павла Стрельчука, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та сину Олексію

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 26 237 грн.
Необхідно: 26 280 грн.

Допомога родині Благовісного Віталія, сапера 93-ї окремої механізованої бригади: дружині Ларисі та двом донькам Єлизаветі та Ангеліні

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 71 660 грн.
Необхідно: 84 000 грн.

Допомога родині Олександра Старова, загиблого бійця АТО, 25-й батальйон територіальної оборони "Київська Русь": батьки Олександр Михайлович і Раїса Михайлівна

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 1 047 грн.
Необхідно: 42 000 грн.

Син загиблого Ярослава Ольшевського Олександр, 17 років

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 29 683 грн.
Необхідно: 42 000 грн.