Матеріальна допомога родині загиблого
17 листопада 2016

Допомога родині Павла Стрельчука, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та сину Олексію

«Неймовірна доброта. У Паши були дуже світлі, глибокі та добрі очі. Був гарним господарем. Завжди міг заспокоїти та втішити», - перше, що розповідає Юлія Стрельчук, згадуючи свого загиблого чоловіка Павла Стрельчука учасника бойових дій проти про-російських терористів.

Фото сім'ї

СІМ'Я

«Паша загинув у день нашого весілля. Це ще більше посилює втрату і поглиблює мій біль…»

Його кликали «старшина», він віддав свій бронежилет молодшому побратиму і його улюблений вислів був «Все буде добре».«Айдарівець» Павло Стрельчук – один з тисяч героїв, які віддали своє життя за Україну в зоні АТО.

В побуті Павло і Юлія завжди допомагали і підтримували один одного. «Паша дуже добре готував, деякі страви в нього виходили настільки вдало, що я ніколи не могла їх повторити. Дуже любив солодке і завжди з дітьми щось на кухні чаклував. Руки у нього були «золоті». Я не можу пригадати, чого б він не міг втілити з наших задумів», - ділиться спогадами дружина загиблого учасника АТО.

З початком Революції Гідності Павло Стрельчук був одним з її активних учасників. Чоловік працював на той час у Криму, коли побачив, як на Майдані розганяли студентів – звільнився і приїхав у Київ, де разом з усією родиною почав боротьбу за краще життя. «Був у найгарячіших місцях. Я також була волонтером психологічної служби Майдану, коли потрібно - медиком. 18 лютого був важкий день. Усі дорослі нашої сім’ї були на Майдані. Не можу забути слова чоловіка у той день: «Хтось з нас має залишитись живим. Іди  до дітей». Дуже важко то все пригадувати», - розповідає Юлія Стрельчук.

З початком АТО на Донбасі Павло Стрельчук одним з перших, у складі 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар», вирушив на Схід. Дружині та дітям чоловік нічого не розповідав, аби ті не хвилювались. Юлія Стрельчук зізнається, що здогадувалась, де перебував її чоловік, адже вона була психологом і приховати щось від неї було важко. «Паша постійно говорив, що ще в учєбкє, хоча я здогадувалась, що він на справжній війні», - говорить Юлія.

На війні, Павло Стрельчук, займався вивезенням з передової поранених та загиблих.  26 липня 2014 року, загинув від ран несумісних з життям внаслідок аварії, поблизу міста Щастя, що на Луганщині, під час виконання бойового завдання. Півдоби лікарі боролися за його життя. Зі шпиталю у місті Щастя, де він переніс операцію, вертольотом був доправлений до Харкова, де й помер. 

Юлія Стрельчук каже, що горе загибелі Павла, ще більше їх об’єднало: 18-річна Катерина та 12-річний Олексій стали дружніше, підтримують її та один одного. «Звістку про втрату батька сприйняли дуже важко. Кожен горював по-своєму, згадують важливі моменти у спілкуванні з ним. Втрата відчувається сильно. У побуті син намагається його замінити. Якщо щось псується чи ламається, він робить як батько - приносить його великий ящик з інструментами і намагається полагодити. За звичкою хочу подзвонити Паші та порадитись, але потім розумію, що дзвонити вже немає кому», - говорить дружина загиблого учасника бойових дій.

Держава виплатила родині Стрельчуків компенсацію по втраті годувальника, але військову пенсію ще не призначено, а щомісячних виплат не вистачає навіть на елементарні речі. Давайте допоможемо родині загиблого Героя Майдану й учасника АТО Павла Стрельчука.

Учасник АТО

Стрельчук Павло Володимирович

НГУ

Київ
Учасник Революції Гідності й АТО. Гранатометник, 24-й батальйон територіальної оборони "Айдар"
41 рік
08.08.1973 - 26.07.2014
Загинув 26 липня 2014 року внаслідок аварії поблизу міста Щастя на Луганщині, Донбас, зона АТО.

Звання: Солдат.

Посада: Гранатометник.

Підрозділ: 24-й батальйон територіальної оборони "Айдар". 

Указом Президента України № 365/2015 від 28 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Другие

Допомога родині Олександра Вахнюка, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та двом донькам Ксенії та Варварі

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 24 362 грн.
Необхідно: 25 680 грн.

Допомога родині Святослава Вдовича , загиблого в АТО: дружині Ганні та трьом синам: Олексію 12, Іллі 10 та Федору 5

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 40 212 грн.
Необхідно: 99 660 грн.

Допомога родині Благовісного Віталія, сапера 93-ї окремої механізованої бригади: дружині Ларисі та двом донькам Єлизаветі та Ангеліні

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 71 660 грн.
Необхідно: 84 000 грн.

Допомога родині Олександра Старова, загиблого бійця АТО, 25-й батальйон територіальної оборони "Київська Русь": батьки Олександр Михайлович і Раїса Михайлівна

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 1 047 грн.
Необхідно: 42 000 грн.

Син загиблого Ярослава Ольшевського Олександр, 17 років

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 29 683 грн.
Необхідно: 42 000 грн.