Матеріальна допомога родині загиблого
23 листопада 2016

Допомога родині Сергія Побережника, учасника бойових дій загиблого в АТО: дружині Світлані та двом дітям: донечці Марині та сину Макару


СІМ'Я

«Коли звично стукотить ліфт, я чекаю, що Сергій ось-ось відкриє двері та зайде до квартири…»

«Мужній, чесний та з неосяжною силою волі», - перше, що розповідає, згадуючи про свого загиблого чоловіка, учасника АТО, бійця 24-ої окремої механізованої бригади Сергія Побережника, його дружина Світлана.

Так склалося, що напередодні весілля, чоловікові довелося перенести складну операцію на хребті, тож молода наречена як могла, підтримувала коханого. Згодом, вони вже очікували на донечку. На світ їхня Марина з’явилася наступного після одруження року - малесенька і, як дві краплі води, схожа на Сергія.

Вже 2009 у родини народився син, якого назвали Макаром. До Києва, разом з чоловіком, Світлана не поїхала, а Сергій надалі щоп’ятниці приїжджав додому, щоб побути з нею та дітьми, які дуже за ним сумували. А вже згодом, молодий татусь, аби брати безпосередню участь у вихованні своїх діток, без вагань, прийняв рішення знову перевестися на роботу до Чернівців.

«Жодних вихідних ми не проводили вдома, - розповідає Світлана. Щоразу їхали до батьків чи в гори. Я навіть запитувала у чоловіка, коли вже можна буде відпочити від мандрівок. А він жартома відповідав: «На пенсію вийдеш – відпочинеш». За словами жінки, діти любили такі подорожі і вже звикли до них. Тож коли довго нікуди не їздили, то питали, коли буде наступна подорож і збирали наплічники. 

З початком Революції Гідності, Сергій Побережник вважав за обов’язок підтримувати людей, що постали проти тодішнього владного режиму. «Сергій дуже переживав, що з його графіком роботи не вийде їхати на київський Майдан, тож вважав можливим побувати там хіба що під час відпустки – на це й налаштовував своїх підлеглих. А щовихідних, ми, разом з дітьми, обов’язково виходили на наш чернівецький майдан», - розповідає дружина загиблого.

А коли почалась війна, Сергій прийняв рішення рушити на Схід, захищати країну. «В Сергія були проблеми зі здоров’ям, тож він міг абсолютно на законних підставах уникнути мобілізації. Однак він сам вирішив йти добровольцем. Він вважав, що це його обов’язок як чоловіка і переживав, що він буде казати синові, коли той запитає, що робив тато, коли була війна», - розповідає Світлана Побережник.

Після злагодження на Яворівському полігоні, Сергій Побережник, у складі 24-ої окремої механізованої бригади ніс службу на Луганщині. Його дружина каже, що чоловік ніколи не казав, якою є там справжня ситуація, тільки заспокоював та казав, що все буде добре. Однак, доля вирішила інакше. На одному з виїздів, при облаштуванні бойової позиції, Сергій Побережник натрапив на «розтяжку». Наступила миттєва смерть.

Зараз дружина загиблого Світлана та двоє дітей: 7-річний Макар та 12-річна Марина дуже сумують за своїм чоловіком та батьком, якого їм так не вистачає. Держава допомогла родині, виплативши компенсацію та надавши житло, що потребує ремонту. Давайте разом допоможемо родині загиблого в АТО Сергія Побережника влаштувати свій побут.

Учасник АТО

Побережник Сергій Анатолійович

Чернівецька область
24-а окрема механізована бригада
32 роки
21.08.1982 – 13.10.2014
Загинув 13 жовтня 2014 р. в зоні АТО поблизу села Трьохізбенка, Луганська область.

Звання: Солдат.

Посада: Номер обслуги.

Підрозділ: 24-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 13 жовтня 2014 р. поблизу села Трьохізбенка (Луганська область) наштовхнувшись на встановлені диверсійно-розвідувальними групами ростяжки з гранатами. 

Указом Президента України № 26/2015 від 22 січня 2015 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий професіоналізм, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Другие

Допомога родині Іллі Леонтія, загиблого учасника бойових дій в зоні АТО: дружині Світлані та дітям: синам Михайлу, Назару, Мар’яну та донечці Кристіні

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 27 912 грн.
Необхідно: 30 000 грн.