Матеріальна допомога родині загиблого
3 грудня 2016

Допомога родині Святослава Вдовича , загиблого в АТО: дружині Ганні та трьом синам: Олексію 12, Іллі 10 та Федору 5


Фото сім'ї

СІМ'Я

«Нам дуже не вистачає нашого Святослава. Тепер все доведеться спочатку. А біль від втрати і досі не вщухає»

«Добрі очі, щира посмішка та чудове почуття гумору. А ще, він дуже любив дітей та завжди турбувався, аби у нас все було», - перше, що згадує про свого чоловіка, учасника АТО, добровольця «айдарівця» Святослава Вдовича, його дружина Ганна.

З майбутнім чоловіком, майбутнім учасником бойових дій, жінка познайомилась ще в юності. Тоді, вони працювали на одній й тій самій фірмі. Кожного дня спілкувалися. Виявилося, що в обох – багато спільного, почали зустрічатись, а за два роки – почали жити разом та одружились.

Після народження дитини – Олексія, Ганна займалася вихованням хлопця, а Святослав заробляв на життя, займаючись авто бізнесом. Потім подружжя раділи появі Іллі. «Святослав дуже радів, що тепер в нього є аж два сина. Він любив з ними бавитись, вчив чоловічим справам», - розповідає жінка.

В родині Вдовичів були щасливі і сумні часи. Останні роки життя мати Святослава важко хворіла (гангрена і ампутація ноги). Тож горе об’єднало всіх. І родина стала ще міцнішою.  

Незабаром подружжя святкувала появу третьої дитини – сина Федора. «Пізніше, коли Федір трохи підріс, чоловік вигадав таку традицію: на свята, він купляв кожному з синів букети квітів і вони всі разом мене вітали. Це було так зворушливо», - пригадує Ганна.

З початком війни на Донбасі, Святослав Вдович, одним з перших рушив на Схід захищати країну у складі батальйону «Айдар». Повернувшись живим із війни, чоловік не витримав нових випробувань мирного часу та залишив цей світ.

«Ми якраз всі разом були на дачі. Трагічну звістку нам повідомила наша знайома», - розповідає Ганна.

Зараз Ганна Вдович разом із дітьми: 12-річним Олексієм, 10-річним Іллею та 5-річним Федором вчаться жити без коханого чоловіка і батька. Їм все доводиться починати спочатку. Дітям потрібні одяг та взуття, спортивний інвентар, все що потрібно підліткам. Давайте разом допомагати родині учасника бойових дій, захисника України.

Учасник АТО

Вдович Святослав Петрович

ЗСУ
Київська область
Доброволець батальйону «Айдар».
39 років
21.07.1977 – 25.08.2016
Він дуже любив дітей та завжди турбувався, аби у них все було.
З початком війни на Донбасі Святослав Вдович одним з перших рушив на Схід в зону АТО захищати країну у складі батальйону «Айдар».

Другие

Допомога родині Олександра Вахнюка, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та двом донькам Ксенії та Варварі

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 24 362 грн.
Необхідно: 25 680 грн.

Допомога родині Павла Стрельчука, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та сину Олексію

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 26 237 грн.
Необхідно: 26 280 грн.

Допомога родині Благовісного Віталія, сапера 93-ї окремої механізованої бригади: дружині Ларисі та двом донькам Єлизаветі та Ангеліні

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 71 660 грн.
Необхідно: 84 000 грн.

Допомога родині Олександра Старова, загиблого бійця АТО, 25-й батальйон територіальної оборони "Київська Русь": батьки Олександр Михайлович і Раїса Михайлівна

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 1 047 грн.
Необхідно: 42 000 грн.

Син загиблого Ярослава Ольшевського Олександр, 17 років

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 29 683 грн.
Необхідно: 42 000 грн.