Матеріальна допомога родині загиблого
14 грудня 2016

Допомога родині Дмитра Воронова, загиблого учасника бойових дій: дружині Світлані та сину Денису


Фото сім'ї

СІМ'Я

«Після смерті Дмитра тепер я маю замінити тата нашому сину» 

«Він був добрим та люблячим чоловіком і батьком. Завжди допомагав і підтримував. Був дуже уважним. З ним я могла поговорити на будь яку тему. І коли надійшла повістка з військкомату, він без роздумів рушив на Схід – захищати мене, дітей і країну. Обіцяв повернутись живим. Але йому це не вдалось. Тепер є лише фото і нескінченні спогади у яких Діма завжди усміхнений і спокійний», - розповідає про свого загиблого в АТО чоловіка, бійця 56-ої окремої механізованої бригади, Дмитра Воронова, його дружина Світлана.

Невдовзі після знайомства Дмитро і Світлана одружилися. А коли народився син Денис, чоловік був на сьомому небі від щастя. «Діма в усьому мені допомагав. Не дивлячись на те, що був дуже втомленим, адже добами чергував, вставав вночі до синочка. Весь вільний від роботи час проводив із нами. Куховарив. А вільний час ми проводили на природі, зазвичай, біля річки», - розповідає дружина загиблого. Жінка каже, що завжди відчувала турботу і кохання з боку рідного чоловіка.

З початком АТО, Дмитро Воронов дуже переживав за те, що відбувається в країні, і коли отримав повістку, ні хвилини не роздумуючи, рушив на Схід. Востаннє, Світлана розмовляла із чоловіком за два дні до його загибелі. «Ввечері, як зазвичай, він мені зателефонував і сказав, що у нього все добре, і щоби я не переживала, бо певний час може не бути зв’язку і що як тільки буде нагода, він мені подзвонить», - пригадує жінка. Але наступного дня дзвінка так і не було. А на 3 день Світлана дізналася, що Дмитро загинув від кулі снайпера, виконуючи завдання поблизу Маріуполя.

Зараз 8-річний Денис ходить до школи, він відкритий світові та новим знанням. Але тягар втрати і сум за батьком його дуже розстроює. Тато був для хлопчика авторитетом в усьому, на нього він рівнявся і хотів бути схожим. Держава виплатила родині Воронових компенсацію. Світлана перебуває у черзі на отримання житла. Але зараз, Денису потрібен одяг та взуття, а ще - зробити ремонт у дитячій кімнаті. Йому його обіцяв зробити тато, коли повернеться з війни. Давайте разом допоможемо Денису – синові загиблого героя АТО Дмитра Воронова.

Учасник АТО

Воронов Дмитро Станіславович

ДБ
Київська область
56-а окрема механізована бригада
45 років
20.06.1971 - 02.03.2016
Загинув від кулі снайпера, виконуючи завдання поблизу Маріуполя.
З початком АТО Дмитро Воронов дуже переживав за те, що відбувається в країні, і коли отримав повістку, ні хвилини не роздумуючи, рушив на Донбас боронити Україну від інтервентів і проросійських терористів.

Другие

Допомога родині Олександра Вахнюка, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та двом донькам Ксенії та Варварі

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 24 362 грн.
Необхідно: 25 680 грн.

Допомога родині Святослава Вдовича , загиблого в АТО: дружині Ганні та трьом синам: Олексію 12, Іллі 10 та Федору 5

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 40 212 грн.
Необхідно: 99 660 грн.

Допомога родині Павла Стрельчука, загиблого учасника АТО: дружині Юлії та сину Олексію

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 26 237 грн.
Необхідно: 26 280 грн.

Допомога родині Благовісного Віталія, сапера 93-ї окремої механізованої бригади: дружині Ларисі та двом донькам Єлизаветі та Ангеліні

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 71 660 грн.
Необхідно: 84 000 грн.

Допомога родині Олександра Старова, загиблого бійця АТО, 25-й батальйон територіальної оборони "Київська Русь": батьки Олександр Михайлович і Раїса Михайлівна

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 1 047 грн.
Необхідно: 42 000 грн.

Син загиблого Ярослава Ольшевського Олександр, 17 років

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 29 683 грн.
Необхідно: 42 000 грн.