Матеріальна допомога родині загиблого
20 грудня 2016

Допомога родині Меружа Мірошниченка, добровольця загиблого в АТО: дружині Таїсії та двом синам Меружу і Спартаку


Фото сім'ї

СІМ'Я

«Діти щохвилини нагадують мого Меружа та щасливе минуле. Лише заради них і живу»

Меруж Мірошніченко був одним з перших українців-добровольців, хто загинули на Сході, у горнилі війни. Чоловік змінив своє ім’я на честь князя Меружа, який загинув у бою, врятувавши військо, немов відчуваючи свою візію у житті. «Меруж завжди казав, що не хоче, аби війна прийшла на вулиці Запоріжжя, тому рушив добровольцем на Схід. Завдяки його подвигу та тисяч інших таких як він, ми можемо жити звичним життям, але, на жаль, без обіймів і підтримки коханого та батька», - говорить Таїсія Паршенко, дружина загиблого бійця ДУКу, Меружа Мірошніченка.

«Завжди привітний, веселий, турботливий та лагідній», - перше, що говорить про свого чоловіка Таїсія.

Після народження Меружа (так Меруж Мірошніченко назвав свого сина) вся відповідальність по забезпеченню сім’ї  лягла на чоловіка, він багато працював, але завжди поспішав додому, тому що знав на нього чекають найдорожчі люди, тепло та затишок. «Ми постійно планували своє життя. Меруж був цілеспрямованою людиною. Коли з’являвся вільний час, старались відпочивати разом: ходили у парк, в кінотеатр, виїжджали на море, каталися на санчатах, грали вдома у настільні ігри (шахи, доміно, гра «Монополія») або ж збирали разом дитячий конструктор. Наш син зростав у сім’ї, де панували любов та злагода. Коли Меруж (син) навчався в 3 класі, вчителька запитала у дітей – з чого починається ваш день? – хто казав з годинника, з кави та ін., а наш відповів - з поцілунків, що її здивувало», - розповідає дружина загиблого.

Коли почалась війна, Меруж Мірошніченко, вирішив добровольцем їхати на Схід. «Ніхто з родини цього не знав, я була на останніх місяцях вагітності і він запропонував мені поїхати провідати маму, я погодилась. А сина відправили до спортивно-оздоровчого табору, а сам Меруж поїхав на Схід», - пригадує Таїсія.

Оскільки тоді, влітку 2014 року, в державі для добровольців не було законодавчої бази, нині дружина Таїсія і двоє синів загиблого добровольця АТО, Меружа Мірошніченко – 12-річний Меруж та 2-річний Спартак, який народився вже після смерті батька, змушені у судах відстоювати своє право на гідний соціальний захист. Нині вони отримують соціальну допомогу по втраті годувальника, розмір якої є недостатнім. Діти часто згадують свого батька, плачуть і сумують за ним. Вони потребують ремонту житла, пральної машини, газової плити, ліжок та одягу. Не лишаймо родину загиблого добровольця АТО Меружа Мірошніченка: дружину Таїсію та двох прекрасних синів: Меружа та Спартака на одинці із горем. 

ПАРШЕНКО ТАЇСІЯ ЛЕОНТІЇВНА TAISIIA PARSHENKO 4188370027449068 (Райффайзен банк «Аваль»)

Учасник АТО

Мірошниченко Меруж Валентинович

ДБ
Запорізька область
Добровольчий Український Корпус
30 років
17.11.1984 - 12.08.2014
Загинув 12 серпня 2014 р., потрапивши у засідку на блок-посту поблизу станції Мандрикине під Донецьком.
Дата та місце народження: 17 листопада 1984 р., смт. Якимівка, Запорізька область.

Дата та місце загибелі: 12 серпня 2014 р., станція Мандрикине, м. Донецьк.

Підрозділ: Добровольчий Український Корпус.

Обставини загибелі: Загинув 12 серпня 2014 р., коли вдень автобус з бійцями ДУК потрапив у засідку на блок-посту під Донецьком на об'їзній трасі поблизу залізничної станції Мандрикине.

Сімейний стан: Залишилися мати, молодший брат, вагітна дружина та 9-річний син (ще один син народився після загибелі батька).

Місце поховання: смт. Якимівка, Запорізька область.

Другие

Допомога родині загиблого в АТО Петра Третяка : дружині Оксані та трьом дітям: сину Андрію та донечкам Тетяні та Юлії

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 0 грн.
Необхідно: 20 000 грн.

Допомога родині Олександра Козолія загиблого в АТО: дружині і донці

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 0 грн.
Необхідно: 10 000 грн.

Допомога сім'ї Михайла Даніва, загиблого в АТО: дружина Галина і двоє дітей

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 0 грн.
Необхідно: 20 000 грн.