Матеріальна допомога родині загиблого
10 січня 2017

Допомога Тарасу, синові Анатолія Чупилка, загиблого учасника АТО


Фото сім'ї

СІМ'Я

Анатолій Чупилка народився у Каневі, що на Черкащині. Після закінчення школи, вступив до КПІ. Завершивши навчання розпочав роботу на місцевому електромеханічному заводі, згодом займався підприємницькою діяльністю. Анатолій завжди боровся за справедливість. Допомагав вирішувати проблеми місцевої громади. Чоловіка було обрано депутатом обласної ради.
З початком російської агресії і війни на Донбасі Анатолій не міг лишатися осторонь цих подій і пішов добровольцем захищати рідну домівку. В зоні проведення АТО проходив службу у складі 81-ої окремої механізованої бригади. Зник безвісти 20 січня 2015 р. під час бою з російськими збройними формуваннями в районі аеропорту Донецька під час прориву для евакуації поранених. Впізнаний за експертизою ДНК.

Син Анатолія, 18-річний Тарас, який нині вчиться в університеті, проживав з батьком. Після втрати улюбленого тата, в нього, фактично, крім дідуся і бабусі нікого не лишилось, адже його мати (колишня дружина Анатолія) нічим не допомагає, і не брала участі у вихованні Тараса, а він, понад усе любив свого батька, якого втратив. Зараз Тарасові треба зробити ремонт у квартирі, яку надала держава. Давайте допомагати разом синові загиблого учасника бойових дій, героя АТО.

Учасник АТО

Чупилка Анатолій Михайлович

ЗСУ
Черкаська область
81-а окрема аеромобільна бригада (90-й окремий аеромобільний батальйон)
31 рік
27.09.1974 – 20.01.2015
Загинув 20 січня 2015 р., захищаючи Донецький аеропорт.

Дата та місце народження: 27 вересня 1974 р., м. Канів, Черкаська область.

Дата та місце загибелі: 20 січня 2015 р., Донецький аеропорт.

Звання: Молодший сержант.

Посада: Заступник командира взводу.

Підрозділ: 81-а окрема аеромобільна бригада (90-й окремий аеромобільний батальйон).

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Другие

Допомога Дмитру, сину Максима Харченка, загиблого учасника АТО

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 0 грн.
Необхідно: 12 000 грн.

Допомога родині Юрія Тарасенка, загиблого в АТО: дружині Ользі і чотирьом дітям

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 0 грн.
Необхідно: 40 000 грн.