Матеріальна допомога родині загиблого
17 березня 2017

Допомога родині Усса Степана: дружині Світлані та сину Данилу


Фото сім'ї

СІМ'Я

Допомагати людям було його покликанням

Степан був чуйним, люблячим чоловіком і батьком. Хто б не звернувся про допомогу - ніколи не відмовляв, коли б це не було: вдень чи вночі. Степан Усс навчався медичній справі. Але в подальшому, набуті знання знадобились тільки на фронті, коли потрібно було рятувати життя. А у мирний час, чоловік працював на деревообробному підприємстві, столяром, адже мав хист і «золоті» руки.

З народженням сина Данила, Степан дуже подорослішав, став більш відповідальним. Коли син хворів, весь вільний від роботи час приділяв дитині та піклуванню про нього. Його дім завжди був відкритий для друзів, часто приходили гості. Сина він навчив відповідальності і поваги до інших. З Данилом вони разом ходили на риболовлю, їздили за місто, до батьків.

З початком АТО, Степан Усс, у складі 93-ої окремої механізованої бригади рушив на Схід. Чоловік був у складі медичної роти. Пройшов декілька гарячих точок і завжди приходив на допомогу пораненим товаришам. Декілька разів Степан приїздив у відпустку, часто телефонував синові, казав що все добре, але всього до кінця не переповідав, щоб рідні не хвилювалися.

Степан Усс загинув під час виходу з Іловайського котла. Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно), а рішенням Полтавської обласної ради від 21 жовтня 2015 р. нагороджений відзнакою «За вірність народу України» І ступеня (посмертно).

«Дуже довго не хотілося вірити, що його більше немає. Сина до тями привели тільки слова, про те, що тато хотів аби ти добре навчався і був його гордістю», - говорять рідні загиблого. 

Зараз рідні загиблого в АТО Степана Усса вчаться жити без нього. Син Данило часто хворіє. Також хлопцю потрібен сезонний одяг і взуття. У житлі потрібно зробити ремонт, а для навчання потрібен принтер.

Давайте разом допоможемо родині загиблого Героя.

УСС СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА 4188373027934386 (Райффайзен банк «Аваль») 

ЛЮДИ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ! КОМУ ДОПОМАГАЄШ ТИ!?

 

Учасник АТО

Усс Степан Миколайович

ЗСУ
Полтавська область
93-я окрема механізована бригада
36 років
09.08. 1978 – 29.08.2014
Загинув 29 серпня 2014 р. в с. Новокатеринівка Старобешівського району Донецької області.

Дата та місце народження: 9 серпня 1978 р., м. Кременчук, Полтавська область.

Дата та місце загибелі: 29 серпня 2014 р., с. Новокатеринівка, Старобешівський район, Донецька область.

Звання: Старшина.

Посада: Операційна сестра медичної роти.

Підрозділ: 93-я окрема механізована бригада.

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рішенням Полтавської обласної ради від 21 жовтня 2015 р. нагороджений відзнакою "За вірність народу України" І ступеня (посмертно).

Другие

Допомога родині Дениса Лесняка: дружині Тетяні та донечці Ладі

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 0 грн.
Необхідно: 10 000 грн.

Допомога Марті, доньці Валерія Боняківського загиблого в АТО

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 0 грн.
Необхідно: 10 000 грн.