Матеріальна допомога родині загиблого
13 березня 2015

Дружина загиблого Наталія і двоє дітей

Родина загиблого героя АТО Вадима Шалатовського з Хмельниччини отримала необхідну допомогу на платформі «Люди допомагають людям»
https://lpl.com.ua/ru/home/volunteersnewsdetails/95

Фото сім'ї

СІМ'Я

Наталія пройшла через багатомісячну тривогу невідомості й гіркоту втрати. Спочатку чоловік пропав безвісти, а потім було співпадіння по ДНК і похорон... Весь цей час вона не могла навіть заплакати, щоби не налякати дітей ще більше. Тепер вона намагається подолати життєві проблеми сама.
Ремонт житла, котрий вони планували з чоловіком, став недосяжною мрією. Можливо відгукнуться люди, готові допомогти відремонтувати бодай найнеобхідніше?

Учасник АТО

Шалатовський Вадим Володимирович

ЗСУ
Хмельницька область
24-й батальйон територіальної оборони "Айдар"
31 рік
загинув 5 вересня 2014 року в м. Щастя
Кожну вільну хвилину Вадим проводив з дітьми, заради них був готовий на все. Доброта, безкорислива турбота і увага до людей – його головні якості. Він ділився останнім і не ждав натомість нічого. Любив природу, рибалку, тварин.
Після початку АТО сказав дружині, що не буде лежати на дивані, а піде захищати свою сім’ю, адже він десантник. В батальйоні Вадим запам’ятався опікою над пораненими бійцями. Їхній підрозділ потрапив в засідку, підступно влаштовану бойовиками.

Другие

Допомога сім'ї Сергія Рокіцького, 24-а окрема механізована бригада: батьки загиблого Галина Володимирівна і Дмитро Іванович

ДОКЛАДНІШЕ ДОПОМОГТИ
Зібрано: 1 862 грн.
Необхідно: 3 600 грн.