Матеріальна допомога родині загиблого
14 березня 2015

Допомога сім'ї Миколи Балакшея, загиблого учасника АТО: дружина Ніна з донькою Софією


Фото сім'ї

СІМ'Я

Ця родина потребує допомоги для лікування зору у Софійки. Добру і чуйну дівчинку, яка втратила батька, що турбувався про її здоров’я, потрібно підтримати в такий складний період випробувань. У родини немає власного житла, змушені винаймати квартиру.

Учасник АТО

Балакшей Микола Миколайович

НГУ
Одеська область
2-й батальйон спеціального призначення НГУ "Донбас"
32 роки
загинув 29 серпня 2014 року під Іловайськом
Микола мав аналітичний склад розуму, закінчив факультет міжнародної економіки. Добре знався на IT- технологіях, міг своїми руками зібрати автомобіль. Любив творчу працю, абсолютно все робив по дому. Сімейним відпочинком були поїздки до його батьків на дачу. Мріяв здійснити подорож на човні. Приховував від родини перебування на Майдані і в АТО. Маючи поранення, відмовився виходити з бою, і ще чотири дні бився під Іловайськом. «Я не здамся!» – сказав він під час останньої телефонної розмови 29 серпня 2014 року.

Указом Президента України № 365/2015 від 28 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Другие