Наша Діяльність

Як допомагати родинам загиблих Героїв, що є учасниками проекту, через платформу "Люди допомагають людям".

Як допомагати родинам загиблих Героїв, що є учасниками проекту, через платформу "Люди допомагають людям".

Платформа «Люди допомагають людям», яка була заснована у 2014 році, мала на меті підтримувати родини загиблих Героїв.
Кожна така родина має свою особисту сторінку на сайті платформи. В ній міститься розповідь про ситуацію, що склалася саме в цій родині. Також там надана інформація про загиблого, де він служив та за яких обставин загинув.

Проект «Люди допомагають людям» унікальний саме своєю простотою і прозорістю, відсутністю фондів і посередницьких рахунків. Ви взаємодієте напряму – ті, хто допомагає і ті, хто потребує допомоги.

Ваша грошова допомога перераховується на рахунок учасника, котрому Ви вирішили допомогти.

Натискаючи кнопку «Допомогти», Ви маєте можливість переглянути реквізити отримувача і пересвідчитись у тому, що Ваша допомога надійде саме до тієї сім’ї, яку Ви обрали.

Якщо Ви робите переказ через платіжну форму на сайті, то надходження на рахунок миттєво відображаються на індикаторі наповнення рахунка отримувача.

Якщо робити платіж через інший банк, то надходження відобразяться на індикаторі наповнення рахунка через деякий час після того, як вони надійдуть на рахунок учасника в банку "Райффайзен Банк Аваль".

Інформація про те, скільки допомоги було вже надано, можна побачити під написом «Зібрано за попередні періоди».

Грошова допомога, яка надходить від небайдужих людей починаючи з січня 2019 року відображається під написом «Зібрано»

Сума, яку бажано зібрати для цієї родини у 2019 році, знаходиться під написом «Необхідно».

На момент заснування платформи «Люди допомагають людям» держава не мала можливості надавати гідну пенсію по втраті годувальника. Отже, був розроблений механізм «Соціальний калькулятор», за допомогою якого розраховувалася матеріальна допомога для сімей.

Другий рік поспіль родини отримують гідні пенсії, призначені державою. Тож з 2019 було прийняте рішення продовжувати підтримувати такі родини, не за «Соціальним калькулятором», а наступним чином: на сторінці родини, де виховується одна неповнолітня дитина визначається потреба розміром 10000 грн. Де виховуються дві дитини, потреба - 20000 грн. Маємо родини , в яких виховується по 3 і 4 дитини. Тож на сторінках таких сімей ви побачите суму, яка необхідна цій родині - 30000 грн. та 40000 грн. відповідно.

Хоча вже й минуло понад 5 років з початку неоголошеної війни, біль втрати рідної людини в цих родинах не вщухає.

 

 

Благодійний аукціон « Київський Арт-Вернісаж » знову підтримує родини загиблих Героїв.

Благодійний аукціон « Київський Арт-Вернісаж » знову підтримує родини загиблих Героїв.

28 травня, у приміщенні Музею української діаспори, що є філією Музею історії Києва, відбувся благодійний аукціон живопису «Київський арт-вернісаж». Захід організований ВГО «Спілка християнських письменників України». Ініціатором аукціону вже котрий рік поспіль є Шаповалов Костянтин Андрійович, Голова Спілки християнських письменників України, який представляв також і свої роботи.

Організатори аукціону та художники, вирішили, що виручені кошти спрямують на підтримку багатодітних родин, що є набувачами допомоги платформи «Люди допомагають Людям». Так, згідно їх рішення, зібрані 30 тис. гривень були розподілені рівними частинами (по 6000 тисяч гривень) між 5 родинами, підопічними нашої платформи:

 1. Родина Софієнка Олександра Сергійовича (Дніпропетровська область). Залишились дружина Людмила та троє дітей. Отримали 6000 грн.
 2. Родина Бабича Ярослава Леонідовича  (м.Київ). Залишились дружина Лариса та троє дітей. Отримали 6000 грн.
 3. Родина Кушнірука Сергія Євгеновича (Київська область). Залишились дружина Олена та троє дітей. Отримали 6000 грн. (Київська область).
 4. Родина Бочарова Романа Олександровича (Київська область). Залишились дружина Ірина та троє дітей. Отримали 6000 грн. (Київська область).
 5. Родина Тороповського Георгія Валерійовича (м.Київ). Залишились мати Тетяна та двоє дітей. Отримала 6000 грн.

Від імені Громадської платформи «Люди допомагають Людям» висловлюємо подяку організаторам аукціону та художникам за їх активну громадську позицію та вагому допомогу тим родинам, які втратили на війні рідну людину.

До уваги набувачів допомоги від проекту «Люди допомагають людям»

До уваги набувачів допомоги від проекту «Люди допомагають людям»

У разі отримання Вами листів від податкових інспекцій, з приводу отриманної допомоги від ГО «Громадський Інформаційний Простір» телефонуйте за телефонами гарячої лінії за отриманням інформації та роз’ясненнями.

Свято "Різдво для мами" у Замку "Радомисль"

Свято "Різдво для мами" у Замку "Радомисль"

12 січня Замок Радомисль/Radomysl Castle гостинно приймав гостей - матерів загиблих воїнів АТО/ООС.

Саме для мам команда громадської платформи "Люди допомагають Людям" спільно з партнерами з ГО "Координаційний Центр Допомоги" організували чудове свято "Різдво для мами".
Щиро привітала гостей засновниця та господиня замку Ольга Богомолець.

Спілкування, подарунки, колядки та смачне частування створило чарівну атмосферу цього свята. Привітати з Різдвяними святами приїхав настоятель Свято-Володимирського кафедрального собору - отець Борис.

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У ЗАМКУ «РАДОМИСЛЬ»

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У ЗАМКУ «РАДОМИСЛЬ»

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У ЗАМКУ «РАДОМИСЛЬ»

 Вже декілька років поспіль за ініціативою Голови наглядової ради громадської платформи «Люди допомагають Людям» Ольги Богомолець на території Замку-музею «Радомисль» проходить святкування дня Святого Миколая.

Саме сьогодні, 23 грудня, Замок – музей «Радомисль» гостинно приймав дорогих гостей. Для дітей, які завітали з Житомирщини, Київщини, а також Радомишля показали чудову виставу - «Роби добро», яку підготувала дитяча спільнота "веселі друзі Ісуса". Гості замку гучними оплесками подякували маленьким акторам, а згодом до них завітав Святий Миколай зі смачними та цікавими подарунками.

Ольга Богомолець та Святий Миколай привітали кожну дитину з прийдешніми новорічними святами. Вони отримали довгоочікувані подарунки, а також мали чудову нагоду поспілкуватися та заспівати українські колядки з пані Ольгою. Біля ялинки дітки ділилися своїми бажаннями та мріями з чарівником – Святим Миколаєм, а ще, всі бажаючі, мали можливість зробити з ним святкове фото.

Крім цього на дітей очікували приємні сюрпризи – майстер-клас з боді-арту, екскурсії Замком-музеєм «Радомисль» та традиційне чаювання зі смаколиками у замковій трапезній.

Святкування пройшло в дивовижній  та затишній атмосфері – дитячі очі були сповнені радості, скрізь лунав дитячий сміх, а посмішки не сходили з облич малюків.


Допомога родинам загиблих Героїв АТО від ТОВ «Юрія-Фарм»

Допомога родинам загиблих Героїв АТО від ТОВ «Юрія-Фарм»

У листопаді 2018 року на розподільчий рахунок Громадської платформи «Люди допомагають Людям», від ТОВ «Юрія-Фарм» надійшло 120 тис. грн. За рішенням координаційної ради, кошти, були розподілені між родинами – учасниками платформи:


 1. Родина Шелепуна Олександра Миколайовича (Вінницька  область). Залишились дружина Оксана та четверо дітей: Олена, Наталія, Діана, Владислава.  Отримали 2000 грн.
 2. Родина Суслопарова  Олександра Олександровича (Дніпропетровська область). Залишились дружина Любов та четверо дітей: Марко, Лев, Вероніка та Матвій.  Отримали 2000 грн.
 3. Родина Софієнка Олександра Сергійовича (Дніпропетровська область). Залишились дружина Людмила та троє дітей: Євгеній, Єлізавета та Катерина.  Отримали 2000 грн.
 4. Родина Короля Юрія Васильовича (Закарпатська область). Залишились дружина Ольга та троє дітей: Тетяна, Оксана та Ольга.  Отримали 2000 грн.
 5. Родина Братівника Сергія Васильовича (Івано-Франківська область). Залишилися дружина Марія і троє дітей: Іванна, Василь і Христина. Отримали 2000 грн.
 6. Родина Бабича  Ярослава  Леонідовича (м. Київ). Залишились дружина Лариса та троє дітей: Святослав, Владислава, Дарина. Отримали 2000 грн.
 7. Родина Вдовича Святослава Петровича (м. Київ). Залишились дружина Ганна та троє дітей: Олексій, Ілля, Федір. Отримали 2000 грн.
 8. Родина Бочарова Романа Олександровича (Київська область). Залишились дружина Ірина та троє дітей: Марія, Амалія та Анна. Отримали 2000 грн.
 9. Родина Гуменюка Олександра Леонідовича (Київська область). Залишились дружина  Олена та троє дітей: Святослав, Максим, Олег. Отримали 2000 грн.
 10. Родина Кушнірука Сергія Євгеновича (Київська область). Залишились дружина Олена та троє дітей: Іван, Єгор, Олександра. Отримали 2000 грн.
 11. Родина Момота Володимира Миколайовича (Київська область). Залишились дружина Ірина та троє дітей: Владислав, Аліна та Карина. Отримали 2000 грн.
 12. Родина Корпача Олега Івановича (м. Київ). Залишились дружина Олена та четверо дітей: доньки Аліна і Каріна та сини Іван та Тимофій. Отримали 2000 грн.
 13. Родина Юлдашева Тємура Даміровича (Харківська область). Залишились дружина Віолета та четверо дітей: Маргарита, Георгій, Аристарх та Аглая. Отримали 2000 грн.
 14. Родина Коношенка Руслана Сергійовича (Хмельницька область). Залишились дружина Людмила та троє дітей: Олексій, Максим та Каріна. Отримали 2000 грн.
 15. Родина Тарасенка Юрія Геннадійовича (Черкаська область). Залишились дружина Ольга та четверо дітей: Дмитро, Шота, Марат та Домініка. Отримали 2000 грн.
 16. Родина Леонтія Іллі Корнелійовича (Чернівецька область). Залишились дружина Світлана та четверо дітей: Михайло, Назар, Мар’ян та Крістіна. Отримали 2000 грн.
 17. Родина Бурлаки Сергія Вікторовича (Запорізька область). Залишились дружина Юлія та донька Анфіса. Отримали 2000 грн.
 18. Родина Даніва Михайла Богдановича (Запорізька область). Залишились дружина Галина та двоє дітей: Роман і Вікторія. Отримали 2000 грн.
 19. Родина Ліфінцева Олега Васильовича (Херсонська область). Залишились дружина Ірина та донька Вероніка. Отримали 2000 грн.
 20. Родина Стадника Сергія Анатолійовича (Херсонська область). Залишились дружина Яна та донька Анна. Отримали 2000 грн.
 21. Родина Салівончика Руслана Сергійовича (Херсонська область). Залишились дружина Тетяна та донька Юлія. Отримали 2000 грн.
 22. Родина Мазура Павла Валерійовича (Херсонська область). Залишились дружина Дарія та син Олександр. отримали 2000 грн.
 23. Родина Лупікса Яніса Модрісовича (Чернігівська область). Залишились дружина Вікторія та двоє дітей: Святослав і Яна. Отримали 2000 грн.
 24. Родина Доника Максима Вікторовича (Чернівецька область). Залишились дружина Любов та син Артем. Отримали 2000 грн.
 25. Родина Лоскота Євгена Олександровича (Чернігівська область). Залишились дружина Тетяна та син Тарас. Отримали 2000 грн.
 26. Родина Побережника Сергія Анатолійовича (Чернівецька область). Залишились дружина Світлана та двоє дітей: Марина і Макар. Отримали 2000 грн.
 27. Родина Мірошниченка Меружа Валентиновича (Запорізька область). Залишились дружина Таїсія та двоє синів: Меруж і Спартак. Отримали 2000 грн.
 28. Родина Шешені Вадима Валерійовича (Херсонська область). Залишились дружина Тетяна та двоє дітей: Дар’я і Олександр. отримали 3000 грн.
 29. Родина Кіпішинова Геннадія Юрійовича (Херсонська область). Залишились дружина Тетяна та двоє дітей: Дмитро та Неллі. Отримали 2000 грн.
 30. Родина Ковальова Владислава Вікторовича (Херсонська область). Залишилася дружина Вікторія та двоє дітей: Софія і Марк. Отримали 2000 грн.
 31. Родина Ганічева Сергія Олексійовича (Дніпропетровська область). Залишилася дружина Ірина та донька Юлія. Отримали 2000 грн.
 32. Родина Банчука Олега Петровича (Житомирська область). Залишилася дружина Галина та син Ілля. Отримали 2000 грн.
 33. Родина Бородая Сергія Юрійовича (Дніпропетровська область). Залишилася дружина Наталія та син Артур. Отримали 2000 грн.
 34. Родина Закусіло Олександра Івановича (Житомирська область). Залишилася дружина Тетяна та донька Анна. Отримали 2000 грн.
 35. Родина Гордієнка Сергія Миколайовича (Житомирська область). Залишилася дружина Марина та син Єгор. Отримали 2000 грн.
 36. Родина Щербини Артема Григоровича (Дніпропетровська область). Залишилася дружина Тетяна та двоє дітей: Мирослава і Платон. Отримали 2000 грн.
 37. Родина Сітяєва Юрія Миколайовича (Дніпропетровська область). Залишилася донька Аліна. Отримала 2000 грн.
 38. Родина Резнікова Євгена Сергійовича (Дніпропетровська область). Залишилася дружина Юлія та син Євген. Отримали 2000 грн.
 39. Родина Ровенського Дмитра Олександровича (Дніпропетровська область). Залишилася дружина Олена та двоє синів: Ростислав та Ярослав. Отримали 2000 грн.
 40. Родина Подорожнього Сергія Володимировича (Дніпропетровська область). Залишилася дружина Ірина та донька Анна. Отримали 2000 грн.
 41. Родина Отрішка Вячеслава Миколайовича (Дніпропетровська область). Залишилася дружина Людмила та донька Анна. Отримали 2000 грн.
 42. Родина Панченка Едуарда Андрійовича (Дніпропетровська область). Залишилася дружина Катерина та син Андрій. Отримали 2000 грн.
 43. Родина Мельника Володимира Михайловича (Дніпропетровська область). Залишилася дружина Софія та син Ярослав. Отримали 2000 грн.
 44. Родина Литовченка Олега Валерійовича (Дніпропетровська область). Залишилася дружина Ірина та донька Регіна. Отримали 2000 грн.
 45. Родина Стародуба Андрія Вікторовича (Дніпропетровська область). Залишилася дружина Олександра та двоє дітей: Ірина і Кирило. Отримали 2000 грн.
 46. Родина Капінуса Віталія Анатолійовича (Дніпропетровська область). Залишилася дружина Анастасія та син Кирило. Отримали 2000 грн.
 47. Родина Логвиненка Василя Васильовича (Дніпропетровська область). Залишилася дружина Марина та двоє дітей: Мирослав та Соломія. Отримали 3000 грн.
 48. Родина Іщенка Андрія Васильовича (Чернігівська область). Залишились дружина Наталія та син Андрій. Отримали 2000 грн.
 49. Родина Тербана Олександра Васильовича (Закарпатська область). Залишились дружина Наталія та двоє дітей – Крістіна та Вадим. Отримали 2000 грн.

 

Від імені Громадської платформи «Люди допомагають людям» та родин загиблих, висловлюємо подяку ТОВ «Юрія-Фарм» за підтримку родин, які втратили найдорожче: чоловіка та батька. Закликаємо й інших представників бізнесу підтримати благодійну ініціативу ТОВ «Юрія-Фарм» та долучитися до підтримки родин наших захисників.

ЛЮДИ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ! КОМУ ДОПОМАГАЄШ ТИ?
Допомога родинам загиблих Героїв АТО від ТОВ «Юрія-Фарм»

Допомога родинам загиблих Героїв АТО від ТОВ «Юрія-Фарм»

У вересні 2018 року на розподільчий рахунок Громадської платформи «Люди допомагають Людям», від ТОВ «Юрія-Фарм» надійшло 120 тис. грн. За рішенням координаційної ради, кошти, були розподілені між родинами – учасниками платформи:


 1. Родина Шелепуна Олександра Миколайовича (Вінницька область). Залишились дружина Оксана та четверо дітей: Олена, Наталія, Діана, Владислава.  Отримали 2000 грн.
 2. Родина Суслопарова Олександра Олександровича (Дніпропетровська область). Залишились дружина Любов та четверо дітей: Марко, Лев, Вероніка та Матвій.  Отримали 2000 грн.
 3. Родина Софієнка Олександра Сергійовича (Дніпропетровська область). Залишились дружина Людмила та троє дітей: Євгеній, Єлізавета та Катерина. Отримали 2000 грн.
 4. Родина Король Юрія Васильовича (Закарпатська область). Залишились дружина Ольга та троє дітей: Тетяна, Оксана та Ольга. Отримали 2000 грн.
 5. Родина Бабича Ярослава  Леонідовича (м. Київ). Залишились дружина Лариса та троє дітей: Святослав, Владислава, Дарина. Отримали 3000 грн.
 6. Родина Вдовича Святослава Петровича (м. Київ). Залишились дружина Ганна та троє дітей: Олексій, Ілля, Федір. Отримали 2000 грн.
 7. Родина Бочарова Романа Олександровича (Київська область). Залишились дружина Ірина та троє дітей: Марія, Амалія та Анна. Отримали 2000 грн.
 8. Родина Гуменюка Олександра Леонідовича (Київська область). Залишились дружина Олена та троє дітей: Святослав, Максим, Олег. Отримали 2000 грн.
 9. Родина Кушнірука Сергія Євгеновича (Київська область). Залишились дружина Олена та троє дітей: Іван, Єгор, Олександра. Отримали 2000 грн.
 10. Родина Тихолоза Андрія Павловича (Херсонська область). Залишились дружина Інна та троє дітей: Катерина, Ангеліна та Олександр. Отримали 2000 грн.
 11. Родина Корпача Олега Івановича (м. Київ). Залишились дружина Олена та четверо дітей: доньки Аліна і Каріна та сини Іван та Тимофій. Отримали 3000 грн.
 12. Родина Момота Володимира Миколайовича (Київська область). Залишились дружина Ірина та троє дітей: Владислав, Аліна та Карина. Отримали 2000 грн.
 13. Родина Коношенка Руслана Сергійовича (Хмельницька область). Залишились дружина Людмила та троє дітей: Олексій, Максим та Каріна. Отримали 2000 грн.
 14. Родина Тарасенка Юрія Геннадійовича (Черкаська область). Залишились дружина Ольга та четверо дітей: Дмитро, Шота, Марат та Домініка. Отримали 2000 грн.
 15. Родина Зулінського Сергія Миколайовича (Вінницька область). Залишилася дружина Катерина та донька Злата. Отримали 2000 грн.
 16. Родина Бурлаки Сергія Івановича (Вінницька область). Залишилася дружина Тетяна та двох дітей: Марія та Анатолій. Отримали 2000 грн.
 17. Родина Леонтія Іллі Корнелійовича (Чернівецька область). Залишились дружина Світлана та четверо дітей: Михайло, Назар, Мар’ян та Крістіна. Отримали 2000 грн.
 18. Родина Балога Василя Васильовича (Закарпатська область).  Залишилася дружина Інна та двоє дітей: Василь та Кирило. Отримали 2000 грн.
 19. Родина Волянюка Михайла Петровича (Закарпатська область). Залишилася дружина Ганна та двоє дітей: Денис та Анастасія. Отримали 2000 грн.
 20. Родина Лавкая Василя Васильовича (Закарпатська область). Залишилася дружина Вікторія та донька Аріна. Отримали 2000 грн.
 21. Родина Семчище Руслана Степановича (Закарпатська область).  Залишилася дружина Наталія та двоє дітей: Іван та Мирослав. Отримали 2000 грн.
 22. Родина Кондратюка Олександра Івановича (Вінницька область). Залишилася дружина Мирослава та донька Ангеліна. Отримали 2000 грн.
 23. Родина Третяка Петра Анатолійовича (Запорізька область). Залишилися дружина Оксана і троє дітей: Андрій, Тетяна і Юлія. Отримали 2000 грн.
 24. Родина Юлдашева Тємура Даміровича (Харківська область). Залишились дружина Віолета та четверо дітей: Маргарита, Георгій, Аристарх та Аглая. Отримали 2000 грн.
 25. Родина Тимуша Андрія Васильовича (Вінницька область). Залишилася дружина Тетяна та дві доньки: Анна і Софія. Отримали 2000 грн.
 26. Родина Гуртова Олексія Анатолійовича (Закарпатська область). Залишилася дружина Ліліана та Артем та Ілля. Отримали 2000 грн.
 27. Родина Жука Миколи Вікторовича (Закарпатська область). Залишилася дружина Олена та донька Анастасія. Отримали 2000 грн.
 28. Родина Кіс Роберта Петровича (Закарпатська область). Залишилася дружина Андріана та син Денис. Отримали 2000 грн.
 29. Родина Новіцького Віктора Павловича (Закарпатська область). Залишилася дружина Наталія та син Богдан. Отримали 2000 грн.
 30. Родина Чорнобая Романа Богдановича (Закарпатська область). Залишилася дружина Тетяна та син Матвій. Отримали 1000 грн.
 31. Родина Григораша Гліба Миколайовича (Миколаївська область). Залишились дружина Наталія та двоє дітей: Анна та Ксенія. Отримали 2000 грн.
 32. Родина Реготуна Олега Петровича (Закарпатська область). Залишились дружина Надія син Тарас та дочка Анастасія.  Отримали 2000 грн.
 33. Родина Барана Юрія Миколайовича (Івано-Франківська область). Залишились дружина Марія та двоє дітей: Володимир і Анастасія. Отримали 2000 грн.
 34. Родина Семанюка Василя Васильовича (Івано-Франківська область). Залишились Анна та донька Анастасія. Отримали 2000 грн.
 35. Родина Лисенчука Володимира Васильовича (Івано-Франківська область). Залишились дружина Світлана та двоє дітей: Діана і Віталій. Отримали 2000 грн.
 36. Родина Безпалька Петра Васильовича (Івано-Франківська область). Залишились дружина Наталія та двоє дітей: Анастасія і Євген. Отримали 2000 грн.
 37. Родина Ковальчука Віктора Сергійовича (Миколаївська область). Залишились дружина Ірина та донька Лілія. Отримали 2000 грн.
 38. Родина Сергієнка Костянтина Павловича (Миколаївська область). Залишились дружина Валентина та донька Дарія. Отримали 2000 грн.
 39. Родина Руснака Миколи Анатолійовича (Миколаївська область). Залишились дружина Альона та донька Злата. Отримали 2000 грн.
 40. Родина Білоуса Андрія Михайловича (Івано-Франківська область). Залишились дружина Людмила та син Андрій. Отримали 2000 грн.
 41. Родина Павлюк Олександра Альбертовича (Закарпатська обл.) Залишились дружина Світлана , донька Олександра та син Максим. Отримали 2000,00 грн.
 42. Родина Білінського Зоряна Михайловича (Івано-Франківська область). Залишились дружина Оксана та донька Анжеліка. Отримали 2000 грн.
 43. Родина Файфури Владислава Омеляновича (Івано-Франківська область). Залишилися дружина Надія та син Дмитро. Отримали 2000 грн.
 44. Родина Бабича Олександра Володимировича (Закарпатська область). Залишилася дружина Олена та двоє дітей: Вікторія та Артем. Отримали 2000 грн.
 45. Родина Шемегінського Михайла Михайловича (Івано-Франківська область). Залишились дружина Світлана і син Іван. Отримали 2000 грн.
 46. Родина Коханого Артема Миколайовича (Закарпатська обл.). Залишилася дружина Людмила та донька Мілана. Отримали 2000 грн.
 47. Родина Андріюка Василя Васильовича (Івано-Франківська обл.). Залишилася дружина Ярослава та син Андрій. Отримали 2000 грн.
 48. Родина Бакунова Євгена Валерійовича (Миколаївська обл.). Залишилася дружина Емма та син Тимур. Отримали 2000 грн.
 49. Родина Арциленка Дмитра Юрійовича (Харківська обл.). Залишилася дружина Емма та син Тимур. Отримали 2000 грн.
 50. Учасник бойових дій Степанова Світлана Валеріївна (м.Київ). Отримала 5000 грн.
 51. Родина Харченка Євгена Борисовича (м. Київ). Залишилася мати Наталія Олексіївна. Отримала 5000 грн.
 52. Родина Вашеняка Віталія Петровича (Житомирська область). Залишилась дружина Валентина та двоє дітей: син Тимофій та донька Ірина. Отримали 5000 грн.
 53. Родина Аболмасова Андрія Вікторовича (м. Київ). Залишилася мати Тамара Степанівна. Отримала 5000 грн.

Від імені Громадської платформи «Люди допомагають людям» та родин загиблих, висловлюємо подяку ТОВ «Юрія-Фарм» за підтримку родин, які втратили найдорожче: чоловіка та батька. Закликаємо й інших представників бізнесу підтримати благодійну ініціативу ТОВ «Юрія-Фарм» та долучитися до підтримки родин наших захисників.

ЛЮДИ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ! КОМУ ДОПОМАГАЄШ ТИ?

Вітання для дітей з Австралії

Вітання для дітей з Австралії

Нещодавно отримали посилку від  друзів з Австралії. Книжки, канцтовари та сувеніри для дітей - набувачів допомоги платформи «Люди допомагають людям». Цього разу даруночки отримали діти з Житомирської області та багатодітна родина з Києва. Дякуємо діаспорянам з Австралії за підтримку родин, за приємні хвилини для дітей.

Україна – Японія: Люди допомагають людям

Україна – Японія: Люди допомагають людям

У цей чудовий, сонячний осінній день, 9 вересня, на території історико-культурного комплексу Замок- музей "Радомисль" відбувся неймовірно цікавий освітньо-культурний захід "Україна-Японія: Люди допомагають людям".

Волонтери громадської організації "Люди допомагають людям" та Всесвітньої громадської організації  "Федерація жінок за мир у всьому світі" Японії та України організували чудове просвітницьке свято для родин воїнів та загиблих героїв АТО/ООС та Небесної сотні, мета якого - знайомство з культурою та традиціями двох народів.

В рамках свята студенти-волонтери з Японії провели неймовірно цікаві майстер - класи з орігамі, кірігамі, вчили всіх бажаючих каліграфії, провели традиційні японські ігри, а  також  подарували чудове музичне привітання – японський танок.

З українською культурою  та традиціями наші іноземні  гості познайомилися під час традиційної екскурсії по  Музею українських домашніх ікон та старожитностей "Душа України", а донечка загиблого Ярослава Бабича – Дарина приготувала чудовий подарунок гостям свята - виконала три неймовірно гарних українські пісні.

Команда Громадської платформи «Люди допомагають людям» висловлює свою вдячність всім хто долучився до такої гарної ініціативи та подарував всім гостям заходу чудовий настрій та нові знання. Окремо хочемо подякувати представникам «Федерації жінок за мир у всьому світі» Моріко Хорі та Тетяні Коцебі за увагу приділену родинам - учасникам платформи.

«Люди допомагають людям»: щира вдячність магазину дитячого одягу «Ma’Linka»

«Люди допомагають людям»: щира вдячність магазину дитячого одягу «Ma’Linka»

Команда громадської платформи прямої адресної допомоги родинам загиблих воїнів АТО «Люди допомагають людям», висловлює вдячність магазину дитячого одягу «Ma’Linka».

Діти з двох родин загиблих захисників України – Бабича Ярослава та Січкаря Юрія, що знаходяться під опікою платформи «Люди допомагають людям», отримали чудові подарунки до навчального року: одяг і взуття.


Команда платформи «Люди допомагають людям» щиро вдячна власниці магазину Ліні Степанюк за допомогу для дітей, чиї батьки віддали своє життя, захищаючи кожного з нас. Тож наш святий обов’язок захищати цих дітей.

Люди допомагають людям! Кому допомагаєш ТИ?!

Показувати по